AvalehtRaadiku LasteaedLASTEAIAST › Rühmade info

Rühmade Info


1. Vikerkaar - 3-6 aasta

Õpetajad: Filatova Niina: nfltv@mail.ru             

                 Vassiljeva Natalja: Natalja@mail.ru

  Õpetaja abi: Svitlana Makhotka: tosja74@bk.ru  

Теlefon: 58973984

 

2. Rukkilill - 3-6 aasta

Õpetajad:  Jašina Tatjana: tatjanajasina@mail.ru

                    Irina Derunova: irina.derunova@mail.ru                

 Õpetaja abi: Valentina Kuusik: valja48@inbox.ru

Теlefon: 56199970

 

3. Päkapikk - 3-6 aasta

Õpetajad:  Zotikova Olga:_olga.vl@list.ru

                    Volmre Marina: marisem1980@mail.ru
Õpetaja abi: Andrijanova Tatjana

Теlefon: 58123041

 

4. Meelespea - 1,5-3 aasta

Õpetajad: Jaagusoo Inna: innajaagusoo@mail.ru 

                  Julia Tarvid: tarvidmail@gmail.com     

 Õpetaja abi: Galina Samoilova: samoilova@gmail.com

Теlefon: 53650551

 

5. Kelluke - 6-7 aasta

Õpetajad: Pajanskaja Viktoria:  vikpai1963@gmail.com

                  Kuzmitšova Ljudmilla: ljudmilla58@mail.ru                   

Õpetaja abiMartynova Svetlana

Теlefon: 58742484

 

6. Kristallike - 3-6 aasta

 Õpetajad: Zabairatšnaja Valentina: valentina-zab@hot.ee

                     Avdejeva Svetlana: musja8787@mail.ru

Õpetaja abi: Gorbacheva Tatiana: tanusetska@rambler.ru

Теlefon: 58111356

 

7. Sipsik - 3-6 aasta

Õpetajad:  Pimenova Tatjana: tatpimm@mail.ru

                    Jakim Ljubov: jakim32@mail.ru                 

 Õpetaja abi: Pak Tatjana: leonanew@mail.ru

Теlefon: 58481922

 

8. Võilill - 1,5-3 aasta

Assistent: Kuzmitšova Ljudmilla: ljudmilla58@mail.ru   

Assistent: Tatjana Komarovskaja: tatjanakristi@mail.ru    

Õpetaja abi: Alesja Ivanova: alesja_iv@mail.ru

Теlefon: 54564646

 

9. Pesakene - 9-7 aasta

 Õpetajad: Ovsjannikova Svetlana: Eespo@rambler.ru

  Svetlana Tsvetkova: tsvetkova51@bk.ru               

Õpetaja abi: Fatina Larissa: lorka88@inbox.ru

Теlefon: 56078152

 

10. Lepatriinu - 3-6 aasta

Õpetajad: Tsando Galina: bella302@rambler.ru

Liliya Ševtšenko: liliya.liliya1987@gmail.com             

Õpetaja abi: Vashchenko Nina

Теlefon: 58299440

 

11. Kiireke - 1,5-3 aasta

Õpetaja: Freymanis Julia: yulia_freimanis@mail.ru

Assistent: Diana Lebedeva: dianal@tlu.ee    

Õpetaja abi: Tamara Salmanovitš: tamara60@mail.ru

Теlefon: 58575089

 

12. Mesilane - 1,5-3 aasta

 Assistent Gazyura Diana: dianal@mail.ru 

  Assistent: Ševtšenko Irene: 

Õpetaja abiIrlanda Jakson: irlanda.jakson@gmail.com

 Теlefon: 58266082

Viimati muudetud: 10.01.2018