AvalehtRaadiku LasteaedLASTEAIAST › Rühmade info

Rühmade Info


1. Vikerkaar - 3-6 aasta

Õpetajad: Filatova Niina

                  

 Õpetaja abi: Svitlana Makhotka tosja74@bk.ru 

Теlefon: 58973984

 

2. Rukkilill - 3-6 aasta

Õpetajad:  Jašina Tatjana  tatjanajasina@mail.ru

                    Jaagusoo Inna innajaagusoo@mail.ru                 
 
Õpetaja abi: Lintševskaja Jekaterina

Теlefon: 56107640

 

3. Päkapikk - 3-6 aasta

Õpetajad:  Zotikova Olga_olga.vl@list.ru

                    Volmre Marina  marisem1980@mail.ru
 

Õpetaja abi: Tavgen Marina tavgen.marina@yandex.com

Теlefon: 58123041

 

4. Meelespea - 1,5-3 aasta

Õpetajad:  Ovsjannikova Svetlana Eespo@rambler.ru 

Assistent: Štšerbats Oksana            

 Õpetaja abi: Fatina Larissa  lorka88@inbox.ru

Теlefon: 56078152

 

5. Kelluke - 6-7 aasta

Õpetajad: Tsando Galina  bella302@rambler.ru

                   

Õpetaja abi: Vashchenko Nina

Теlefon: 58299440

 

6. Kristallike - 3-6 aasta

 Õpetajad: Zabairatšnaja Valentina  valentina-zab@hot.ee

                     Avdejeva Svetlana  musja8787@mail.ru

Õpetaja abi: Gorbacheva Tatiana tanusetska@rambler.ru

Теlefon: 58111356

 

7. Sipsik - 3-6 aasta

Õpetajad:  Pimenova Tatjana  tatpimm@mail.ru

                    Jakim Ljubov tatpimm@mail.ru                 

 Õpetaja abi: Pak Tatjana leonanew@mail.ru

Теlefon: 58481922

 

8. Võilill - 1,5-3 aasta

Õpetaja:  Kuzmitšova Ljudmilla ljudmilla58@mail.ru

Assistent: Štšerbats Oksana      

Õpetaja abi: Martynova Svetlana

Теlefon: 58322440

 

9. Pesakene - 9-7 aasta

 Õpetajad: Pajanskaja Viktoria  vikpai1963@gmail.com

                 Vassiljeva Natalja Natalja@mail.ru

Õpetaja abi: Andrijanova Tatjana

Теlefon: 58742484

 

10. Lepatriinu - 3-6 aasta

Õpetajad: Kitun Olga  olga.kitun@mail.ru

                  

Õpetaja abi: Negru Olga

Теlefon: 56315421

 

11. Kiireke - 1,5-3 aasta

Õpetaja: Freymanis Julia yulia_freimanis@mail.ru

Assistent:     

Õpetaja abi: Komarova julia-komarova-76@mail.ru

Теlefon: 58575089

 

12. Mesilane - 1,5-3 aasta

 Assistent Gazyura Diana 

  Assistent: Ševtšenko Irene

Õpetaja abi: Ptšjolkina Alina

 Теlefon: 58266082

Viimati muudetud: 16.06.2017