Ainekomisjonid

Ainekomisjonid tegelevad koolis peamiselt järgnevate tegevustega:

  • enda valdkonna populariseerimisega,
  • enda valdkonnas ürituste korraldamisega,
  • metoodiliste küsimustega,
  • ettepanekute tegemisega õppetöö korraldamise osas,
  • heade praktikate jagamisega,
  • koolitustel õpitu jagamisega ja koolituste korraldamisega.

Algõpetus

Heli Hirs – esimees
heli.hirs@sydalinna.edu.ee 

Riina Abner
Lea Kütt
Marili Juhkam
Katrin Kitkas
Signe Kivi
Helen Laikoja
Ülle Schwede
Kati Rand
Anne Vremmert
Marie-Christine Väli-Adams
Liis Hennok

Võõrkeeled

Anneli Lonks – esimees
anneli.lonks@sydalinna.edu.ee 

Anneli Kesksaar
Regina Kivi
Jelena Kozubnja
Marlen Utsar
Andreas Laks

Reaal- ja loodusained

Veronika Lepik – esimees
Veronika.Lepik@sydalinna.edu.ee 

Mariliis Samberk
Arvo Silm
Jaanus Paasoja

Humanitaarained

Tiina Toiger – esimees
tiina.toiger@sydalinna.edu.ee 

Edith Asveit
Aire Isand
Angelika Kadarik
Anne-Kai Toht
Malle Koppel
Anu-Mai Metsaar
Martin Vaht
Heli Hirs
Signe Kivi

Kehaline kasvatus
Kristi Laidvee – esimees
kristi.laidvee@sydalinna.edu.ee 

Mihkel Kurg - esimees
mihkel.kurg@sydalinna.edu.ee

Janne Rits
Eliise Pajumets

Viimati muudetud: 27.10.2017