Õpetajad

Intranet õpetajatele

Riina Abner
Riina Abner
klassiõpetaja, matemaatika
3.A klassijuhataja
Riina.Abner@sydalinna.edu.ee 

Edith Asveit
Edith Asveit
eesti keel ja kirjandus
8.A klassijuhataja
edith.asveit@sydalinna.edu.ee

Aire Isand
Aire Isand
eesti keel ja kirjandus
aire.isand@sydalinna.edu.ee  

Monika Ellakvere
Monika Ellakvere
füüsika
8.V klassijuhataja
oppealajuhataja@sydalinna.edu.ee 

Liis Hennok
Klassiõpetaja
liis.hennok@sydalinna.edu.ee 

Heli Hirs
Heli Hirs
klassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
2.A klassijuhataja
heli.hirs@sydalinna.edu.ee 

Juhkam.jpg
Marili Juhkam
klassiõpetaja
1.A klassijuhataja
marili.juhkam@sydalinna.edu.ee   

Kadarik.jpg 
Angelika Kadarik
muusikaõpetus
angelika.kadarik@sydalinna.edu.ee  

Anneli Kesksaar
Anneli Kesksaar
saksa keel, digiõpetus, haridustehnoloog
7.B klassijuhataja
anneli.kesksaar@sydalinna.edu.ee 

Katrin Kitkas
Katrin Kitkas
klassiõpetaja, matemaatika
4.A klassijuhataja
katrin.kitkas@sydalinna.edu.ee 

Regina Kivi
Regina Kivi
inglise ja vene keel
7.A klassijuhataja
regina.kivi@sydalinna.edu.ee 

Signe Kivi
Signe Kivi
klassiõpetaja, ajalugu
3.B klassijuhataja
signe.kivi@sydalinna.edu.ee 

Malle Koppel
Malle Koppel
6.B klassijuhataja
huvijuht@sydalinna.edu.ee 

Jelena Kozubnja
Jelena Kozubnja
vene keel
jelena.kozubnja@sydalinna.edu.ee 

Mihkel Kurg
Mihkel Kurg
kehaline kasvatus
mihkel.kurg@sydalinna.edu.ee 

Lea Kütt
Lea Kütt
klassiõpetaja, matemaatika
1.B klassijuhataja
lea.kytt@sydalinna.edu.ee 

Kristi Laidvee
Kristi Laidvee
kehaline kasvatus
6.A klassijuhataja
kristi.laidvee@sydalinna.edu.ee 

Helen Laikoja
Helen Laikoja
klassiõpetaja, inimeseõpetus
4.B klassijuhataja
helen.laikoja@sydalinna.edu.ee 

Andreas Laks
andreas.laks@sydalinna.edu.ee

Veronika Lepik
Veronika Lepik
geograafia, loodusõpetus
veronika.lepik@sydalinna.edu.ee 

Anneli Lonks
Anneli Lonks
inglise keel
5.A klassijuhataja
anneli.lonks@sydalinna.edu.ee 

Anu-Mai Metsaar
Anu-Mai Metsaar
käsitöö ja kodundus, matemaatika, inimeseõpetus
5.B klassijuhataja
anu-mai.Metsaar@sydalinna.edu.ee 

Kerttu Mölder
Kerttu Mölder
abiõpetaja, kunstiõpetus, projektijuht
kerttu.molder@sydalinna.edu.ee 

Jaanus Paasoja
Jaanus Paasoja
informaatika, robootika
infojuht@sydalinna.edu.ee 

Eliise Pajumets
Eliise Pajumets
kehaline kasvatus
eliise.pajumets@sydalinna.edu.ee 

Mirjam Palumets
Mirjam Palumets
eesti keel uussisserändajatele
raamatukogu@sydalinna.edu.ee 

rand.jpg 
Kati Rand
klassiõpetaja
2.C klassijuhataja
kati.rand@sydalinna.edu.ee 

Kristel Rosenthal
Kristel Rosenthal
(lapsepuhkusel)
ajalugu ja ühiskonnaõpetus
kristel.rosentha@sydalinna.edu.ee 

Mariliis Samberk
Mariliis Samberk
bioloogia, keemia, loodusõpetus
mariliis.samberk@sydalinna.edu.ee 

Janne Rits
Janne Rits
(lapsepuhkusel)
kehaline kasvatus
janne.rits@sydalinna.edu.ee 

Ülle Schwede
Ülle Schwede
klassiõpetaja, inglise keel
2.B klassijuhataja
ylle.schwede@sydalinna.edu.ee 

Arvo Silm
Arvo Silm
matemaatika
arvo.silm@sydalinna.edu.ee 

Anne-Kai Toht
Anne-Kai Toht
kunstiõpetus
anne-kai.toht@sydalinna.edu.ee 

Tiina Toiger
Tiina Toiger
muusikaõpetus
9.A klassijuhataja
tiina.toiger@sydalinna.edu.ee 

Marlen Utsar
Inglise keel
marlen.utsar@sydalinna.edu.ee 

Martin Vaht
Martin Vaht
poiste tööõpetus
martin.vaht@sydalinna.edu.ee 

Anne Vremmert
Anne Vremmert
väikeklassi õpetaja
5.V / 6.V klassijuhataja
anne.vremmert@sydalinna.edu.ee

Marie-Christine Väli-Adams
Marie-Christine Väli-Adams
väikeklassi õpetaja
2.V/3.V klassijuhataja
marie-christine.vali-adams@sydalinna.edu.ee

Viimati muudetud: 29.10.2017