Tervisenõukogu

Rohkem infot tervisenõukogu tegemiste kohta leiab siit:

Nimi Ametikoht Kontakt
1. Mihkel Kurg kehalise kasvatuse õpetaja mihkel.kurg@sydalinna.edu.ee 
tel. 6180153 
2. Anu- Mai Metsaar inimeseõpetuse õpetaja

anu-mai.metsaar@sydalinna.edu.ee  

3. Kristiina Saar kooliõde sydalinna@kth.ee 
4. Hindrek Oks majandusjuhataja, direktsiooni esindaja majandus@sydalinna.edu.ee 
5. Anton Zaporozhets õpilasesinduse liige anton.zaporozhets@sydalinna.edu.ee 
6. Kristi Laidvee kehalise kasvatuse õpetaja kristi.laidvee@sydalinna.edu.ee 
7. Anne Vremmert klassiõpetaja anne.vremmert@sydalinna.edu.ee 
8. Veronika Lepik geograafiaõpetaja veronika.lepik@sydalinna.edu.ee 
9. Helen Laikoja klassiõpetaja helen.laikoja@sydalinna.edu.ee 
Viimati muudetud: 25.10.2017