AvalehtTuule LasteaedLasteaiast › Rühmad

Rühmad


Meretuul (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30- 18.00 

Rühma telefon 56 300 138

Õpetajad:

 Marina Eisen - Marina.Eisen@tuule.edu.ee 

Olga Selemeneva - Olga.Selemeneva@tuule.edu.ee 

Abiõpetaja: Maie Tiirats

Nagu mõnus meretuul, naer on meie laste suul!

 

Lõunatuul (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 57 824 859

Õpetajad:

Piret Talu- Piret.Talu@tuule.edu.ee 

Veronika Oja- Veronika.Oja@tuule.edu.ee

Abiõpetaja: Anu Orasi

Soe lõunatuuleke paitab näod meil naerule!

 

Tuulesell (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 53 517 381

Õpetajad:

Ulvi Eenmaa

Olga Selemeneva - Olga.Selemeneva@tuule.edu.ee 

Abiõpetaja: Galina Tjuttijeva 

Tuulesell on vahva sell, mängib rõõmsalt iga kell!

 

Tuulepall (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 54 584 168

Õpetajad:

Raissa Rõhlova - Raissa.Rohlova@tuule.edu.ee

Veronika Oja- Veronika.Oja@tuule.edu.ee

Abiõpetaja: Mare Pikkel

Väljas tugev tuulepall, lapsel kaelas uhke sall! 

 

Tuuletroll (aiarühm) 

Rühma tööaeg 7.00-19.00 

Rühma telefon 54 562 881

Õpetajad:

Laura Herne- Laura.Herne@tuule.edu.ee 

Marian Vares- Marian.Vares@tuule.edu.ee

Abiõpetaja: Ülle Kütsar

 Tuuletrollil rõõmus meel, kindlalt kõnnib oma teel!

 

Tuulelipp (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00-19.00 

Rühma telefon 56 369 522

Õpetajad:

Malle Mölder - Malle.Molder@tuule.edu.ee    

Raige Ifrad - Raige.Ifrad@tuule.edu.ee 

Abiõpetaja: Elle Engel

Tuulekene puhu sa, meie lipp nüüd lehvima!

 

Tuulekell (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00-19.00 

Rühma telefon 58 751 991

Õpetajad:

Eva Elm- Eva.Elm@tuule.edu.ee

Kadri Jaansalu- Kadri.Jaansalu@tuule.edu.ee

Abiõpetaja: Sirje-Kaja Vaino

Meie naer kõlab kui tuulekella helin!

 

Tuulelohe (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.15-18.00 

Rühma telefon 58 410 720

Õpetajad:

Urve Niisuke - Urve.Niisuke@tuule.edu.ee 

Illi Viher- Illi.Viher@tuule.edu.ee

Abiõpetaja: Tatjana Tihhonova

Tuulelohe tiivul lasteaia mängumaale!

 

Tuulepesa (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.15-18.00 

Rühma telefon 58 396 041

Õpetajad:

Diana Kuulma- Diana.Kuulma@tuule.edu.ee

Urve Niisuke - Urve.Niisuke@tuule.edu.ee 

Abiõpetaja: Reelika Reinberk

Meie lapsed on haruldased nagu tuulepesad puu okstel!

 

Tuuleveski (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00-19.00 

Rühma telefon 63 32  470; 58 186 070

Õpetajad:

Liisa Maalder - Liisa.Maalder@tuule.edu.ee 

Kaire Tiits- Kaire.Tiits@tuule.edu.ee

Abiõpetaja: Galina Jõenurm

Tuuleveski rühm jahvatab kõrgekvaliteedilist jahu!

 

Tuulelaev (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.15-18.00 

Rühma telefon 58 426 444

Õpetajad:

Urve Külv -  Urve.Kulv@tuule.edu.ee

Sirje Ojala - Sirje.Ojala@tuule.edu.ee

Abiõpetaja: Valentina Redikson

Õues on päike ja õues on tuul, "Tuulelaeval" on naeratus suul! 

 

Tuuleratas (aiarüh)

Rühma tööaeg 7.00 - 19.00

Rühma telefon  58 752 676

Õpetajad:

Greete Soon - Greete.Soon@tuule.edu.ee 

Taali Vähter - Taali.Vahter@tuule.edu.ee 

Abiõpetaja - Piret Rammus

 

 

 

 

Lehekülge haldab:

Imbi Raasuke
e-post: Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee 

 

 

Viimati muudetud: 22.09.2017