AvalehtTuule LasteaedKontakt › Personal

Tallinna Tuule Lasteaia personal


   

 

 Tuulekell

õp Eva Elm

Eva.Elm@tuule.edu.ee

 Tel 58 751 991

õp Kadri Jaansalu

Kadri.Jaansalu@tuule.edu.ee

 

abiõp Sirje-Kaja Vaino

 

 

 

 

 Tuuleveski

õp Kaire Tiits

Kaire.Tiits@tuule.edu.ee

 Tel 63 32 470; 58 186 070

õp Liisa Maalder

Liisa.Maalder@tuule.edu.ee

 

abiõp  Galina Jõenurm

 

 

 

 

Tuulelohe

õp Urve Niisuke

Urve.Niisuke@tuule.edu.ee

Tel 58 410 720

õp Illi Viher

Illi.Viher@tuule.edu.ee

 

abiõp  Tatjana Tihhonova

 

 

 

 

Tuuleratas

 õp Taali Vähter

 Taali.Vahter@tuule.edu.ee

 Tel 58 752 676

 õp Greete Soon

 Greete.Soon@tuule.edu.ee
   abiõp Piret Rammus

 

 Meretuul

õp Marina Eisen

 Marina.Eisen@tuule.edu.ee

 Tel 56 300 138

õp Olga Selemeneva

Olga.Selemeneva@tuule.edu.ee

 

abiõp Maie Tiirats

 

 

 

 

 Tuulesell

õp Ulvi Eenmaa

Ulvi.Eenmaa@tuule.edu.ee

 Tel 53 517 381

õp Olga Selemeneva

Olga.Selemeneva@tuule.edu.ee

 

abiõp Galina Tjuttijeva

 

 

 

 

 Tuulelipp

õp Malle Mölder

 Malle.Molder@tuule.edu.ee

 Tel 56 369 522

õp Raige Ifrad

 Raige.Ifrad@tuule.edu.ee

 

abiõp  Elle Engel

 

 

 

 

 Tuulepesa

õp Diana Kuulma

Diana.Kuulma@tuule.edu.ee

 Tel 58 396 041

õp Urve Niisuke

Urve.Niisuke@tuule.edu.ee

 

abiõp Reelika Reinberk

 

 

 

 

 Lõunatuul

õp Piret Talu

Piret.Talu@tuule.edu.ee

 Tel 57 824 859

õp Veronika Oja

Veronika.Oja@tuule.edu.ee

 

abiõp  Anu Orasi

 

 

 

 

 Tuulepall

õp Raissa Rõhlova

Raissa.Rohlova@tuule.edu.ee

 Tel 54 584 168

õp Veronika Oja

Veronika.Oja@tuule.edu.ee

 

abiõp Mare Pikkel

 

 

 

 

 Tuuletroll

õp Laura Herne

Laura.Herne@tuule.edu.ee

 Tel 54 562 881

õp Marian Vares

Marian.Vares@tuule.edu.ee

 

abiõp Ülle Kütsar

 

     

Tuulelaev

õp Urve Külv

 Urve.Kulv@tuule.edu.ee
 Tel 58 426 444

õp Sirje Ojala

 Sirje.Ojala@tuule.edu.ee
 

abiõp Valentina Redikson

 

 

 

 

Liikumisõpetaja

Mari- Ann Järve

Mari-Ann.Jarve@tuule.edu.ee

 

 

 

Muusikaõpetaja

Sirje Randmaa

 Sirje.Randmaa@tuule.edu.ee

 

 

 

Peakokk

Valentina Borovaja

 Kokk

 Maria Melnikova

 

Majandusjuhataja

Kaie Reinberk

 Kaie.Reinberk@tuule.edu.ee

 Tel 63 33 201

 

 

Õppealajuhataja 

Imbi Raasuke

Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee

Tel 63 33 201

Direktor

Heidi Kalda direktor@tuule.edu.ee

Tel 63 33 381

 

 







Lehekülge haldab:

Imbi Raasuke
e-post: Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee 

Viimati muudetud: 01.11.2017