Töötajad

Eesti keele õpetaja - Irina Vedom Irina.Vedom@unistuse.edu.ee (6376419)

Muusika õpetaja - Irina Hlopkova  Irina.Hlopkova@unistuse.edu.ee (6376419)(6376419)

RÜHMAÕPETAJAD:

LEPATRIINUD:

Natalja Russakova Natalja.Russakova@unistuse.edu.ee (6376419)

Olesja Borissova Olesja.Borissova@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles - Oksana Krjukova Oksana.Krjukova@unistuse.edu.ee (6376419)

MESILASED:

Lilianne Kohnovitš Lilianne.Kohnovits@unistuse.edu.ee (6376419)

Tatjana Moiseykova Tatjana.Moiseykova@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles - Tatjana Dubrovina  Tatjana.Dubrovina@unistuse.edu.ee (6376419)

SIPSIKUD:

Tatjana Solovjova  Tatjana.Solovjova@unistuse.edu.ee (6376419)

Irina Zhukova Irina.Zhukova@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles -  Svetlana Lisitsyna Svetlana.Lisitsyna@unistuse.edu.ee  (6376419)

TIBUD:

Rimma Plenkina  Rimma.Plenkina@unistuse.edu.ee (6376419)

Tatjana Obodjanskaja Tatjana.Obodjanskaja@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles - Lilia Vodžinskaya Lilia.Vodzinskaja@unistuse.edu.ee  (6376419)

KARUMÕMMID:

Jekaterina Semjonova Jekaterina.Semjonova@unistuse.edu.ee (6376419)

Jelena Kovalenko Jelena.Kovalenko@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles - Alla Knjazeva Alla.Knjazeva@unistuse.edu.ee (6376419)

SAJAJALGSED:

Irina Fomenko Irina.Fomenko@unistuse.edu.ee (6376419)

Jelena Gassova Jelena.Gassova@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles -  Alla Froš Alla.froš@unistuse.edu.ee  (6376419)