21.11.2019

Ettevõtlusakadeemia seminar "Kuidas ennast ja oma ettevõtet teadlikult arendada?"

21. novembril 2019 kell 10.00-11.30 TalTech Mektory Videl Screen X konverentsisaalis aadressil Raja 15 Tallinnas.

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia 2019" seminaril 21. novembril 2019 kell 10.00-11.30 TalTech Mektory Videl Screen X konverentsisaalis aadressil Raja 15 Tallinnas.

  • Mis eristab ettevõtjat? Milles väljendub ettevõtlik käitumine? Miks mõni töötaja talub stressi paremini ja panustab ettevõttesse enam kui mõni teine? Ettevõtlik käitumine on õpitav. Ettevõtlik töötaja on organisatsioonile väärtuslik ressurss, mida tööandja saab arendada. Kuidas toimivad ja arenevad metakompetentsid? Kavas ettevõtja kompetentsimudeli käsitlused ja praktilised harjutused.
  • Lektor Sirje Ustav on ettevõtluse vanemlektor, omab ettevõtluskogemust üle 20 aasta. Ettevõtluses ettetulnud probleemistik päädis õpingutega rahvusvahelises ärikorralduses EBS-is (MA), psühholoogias Tallinna Ülikoolis ning eelnevaid ühendava doktorikraadiga TalTechi Ärikorralduse Instituudis. Toeks on nelja aastane arenduskonsultandi kogemus EASis, praktika ettevõtete nõustamisel ja koolitustel. Peamine huvi ja uurimissuund on ettevõtliku käitumise kujunemine ja selle arendamine, kitsamalt metakompetentsid.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.

Registreeri seminarile

Lisainfo:   Krista Kink                          
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee
Tel: 640 4225    

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
E-post: helena.rozeik@ttu.ee
Tel: 620 4102