28.01.2017

Laupäeval toimub Tallinna Keskraamatukogus muusikaosakonna sünnipäevakontsert

Jaanuari lõpus täitub Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonnal 15. tegutsemisaasta, sel puhul tutvustatakse nii muusikaosakonna minevikku kui ka praegusi tegevusi.

Laupäeval, 28. jaanuaril kell 14 toimub Estonia pst 8 suures saalis muusikaosakonna sünnipäevakontsert. Üles astuvad endised ja praegused Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning G. Otsa nim Muusikakooli õpilased, kes on aastate jooksul Tallinna Keskraamatukogus esinenud.

Kontsert on tasuta!

Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakond avati koos raamatukogu peahoone avamisega 29. jaanuaril 2002. a. Praeguseks on osakonnas lisaks  mitmekesisele muusikateavikute kogule ka filmi- ja konsoolimängukogu. Teavikute laenamise, kohalkasutuse ja paljude teiste raamatukoguteenuste kõrval saab muusikaosakonnas digitaliseerida vanu videokassette, mängida digiklaverit ja -trumme ning muusikalehel vaadata virtuaalseid näitusi ja kontserdisalvestisi. Muusikaosakond korraldab ka mitmekesiseid muusika- ja filmiüritusi nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Kevadel on plaanis avada Pillilaegas – tasuta pillilaenutusteenus kõikidele Tallinna Keskraamatukogu kasutajatele.

Muusikaosakonna teenuste ja tegemistega saab lähemalt tutvuda muusikalehel www.keskraamatukogu.ee/muusika, lisainfo telefonil 683 0912. Muusikaosakond on avatud Estonia pst 8 esimesel korrusel E−R 10.00−19.00, L 10.00−17.00 (laupäeviti lõuna 13.00−13.30).

Uudise rubriigid: