Linnavolikogu liikmete vastuvõtuajad

Keskerakonna fraktsioon

Vana-Viru 12, tuba 114
eelregistreerimine:
Valentina Bortnovski
valentina.bortnovski@tallinnlv.ee
tel 694 3227

Inga-Bel Lilium
inga-bel.lilium@tallinnlv.ee
tel 6943218

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon

Vana-Viru 12, tuba 110
eelregistreerimine:
Alissa Ait
alissa.ait@tallinnlv.ee
tel 694 3222

Isamaa Erakonna fraktsioon
Vana-Viru 12, tuba 104
eelregistreerimine:
Kristjan Ühtid
kristjan.yhtid@tallinnlv.ee
tel 694 3233

Konservatiivse rahvaerakonna fraktsioon
esmaspäeviti kell 18
Vana-Viru 12, tuba 105
eelregistreerimine:
Kadri Vilba
kadri.vilba@tallinnlv.ee
tel 694 3208

Reformierakonna fraktsioon
Vana-Viru 12, tuba 101
eelregistreerimine:
Elisabeth Valdmann
elisabeth.valdmann@tallinnlv.ee
tel 694 3231

Erakond Eesti 200
Vana-Viru 12, tuba 103
eelregistreerimine
Kadri Napritson-Acuna
kadri.napritson-acuna@tallinnlv.ee
tel 694 3248

Tagasiside

Viimati muudetud: 30.11.2021