Nafta tn 1a turu-uuring

Kutse Nafta tn 1a hanke eelsele turu-uuringule

Tallinna abilinnapead Eha Võrk ja Tõnis Mölder kutsuvad Teid osalema 4. oktoobril 2018 kell 12.30 Tallinna Linnavalitsuse istungite saalis (Vabaduse väljak 7, IV korrus) toimuval arutelul, mille raames soovime Teile tutvustada Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti ja Tallinna Linnavarameti koostöös valminud seenioride eluasemeprogrammi Tallinnas aastateks 2018-2023.

Programmi elluviimise esimeses etapis on linna sooviks rajada eakatele linnaelanikele seenioride maja (sotsiaalmaja) Maleva 18 kinnistule ning erakapitali kaasamisega seenioride teenuskodu Nafta 1a kinnistule.  

Nafta tn 1a seenioride teenuskodu on mõeldud majanduslikult heal järjel eakatele, kes soovivad elada olmeliselt toetatud keskkonnas. Samas on nende terviseseisund piisavalt hea, et elada iseseisvalt omaette korteris vaid mõningase kõrvalabi toel. Majja kavandatakse teenused, mille eesmärgiks on säilitada ja edendada elanike füüsilist, vaimset, sotsiaalset suutlikkust ja iseseisvat toimetulekut. Nafta tn 1a seenioride teenuskodu ehitamiseks ja edasiseks teenuste osutamiseks soovime läbi viia konkursi kontsessiooni korras hoonestaja leidmiseks.  

Kutsele on lisatud:

  1. Nafta tn 1a detailplaneeringu lühiinfo;
  2. Nafta tn 1a Seenioride Kodu ruumi- ja teenusekirjeldus.

 Palume Teil oma osalemist või mitteosalemisest teada anda hiljemalt 3. oktoobriks meiliaadressile: Ulna.Kruus@tallinnlv.ee    

Viimati muudetud: 20.11.2018