Nõmme Linnaosa Valitsuse juhtkond

Nõmme LOV.jpgAadress: Valdeku 13,
11621 Tallinn
Telefon: 645 7333
E-post: nomme@tallinnlv.ee


Linnaosa vanem - Grete Šillis
Telefon: 645 7341
E-post: grete.sillis@tallinnlv.ee 
Vastuvõtt: E 15.00 - 18.00 (eelregistreerimisega)

Linnaosa vanema asetäitja - Karmo Kuri
Telefon: 645 7390
E-post: karmo.kuri@tallinnlv.ee 

Linnaosa vanema asetäitja - Kristjan Kuusik
Telefon: 645 7351
E-post: kristjan.kuusik@tallinnlv.ee 

Haldussekretär - Kersti Põierpaas
Telefon: 645 7331
E-post: kersti.poierpaas@tallinnlv.ee 

Nõunik - Mari Koitver
Telefon: 645 7343
E-post: mari.koitver@tallinnlv.ee 

Avalike suhete nõunik - Anu Põrk
Telefon: 645 7344
E-post: anu.pork@tallinnlv.ee 

Kultuurinõunik - Liisa Salak
Telefon: 645 7352
E-post: liisa.salak@tallinnlv.ee 

Eelarve vanemspetsialist - Terje Klimov
Telefon: 645 7334
E-post: terje.klimov@tallinnlv.ee 

Tervisedenduse peaspetsialist - Janika Kleemann 
Telefon: 645 7338
E-post: janika.kleemann@tallinnlv.ee

Viimati muudetud: 03.12.2019