Nõmme Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakond 2

Aadress: Valdeku 13,
11621 Tallinn
Telefon: 645 7333
E-post: nomme@tallinnlv.ee


Nõmme Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakonna teenused


Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja - Viire Saar
Telefon: 645 7383
E-post: viire.saar@tallinnlv.ee
Vastuvõtt: E 15.00 - 18.00, N 9.00 - 12.00



Lastekaitse talitus

Vastuvõtt
E 9.00 - 12.00, 14.00 - 18.00
T 9.00 - 12.00
N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00

Lastekaitse peaspetsialist - Kati Valma
Telefon: 645 7382
E-post: kati.valma@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Kadri Käsk
Telefon: 645 7395
E-post: kadri.kask@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Reelika Haan
Telefon:  645 7348
E-post: reelika.haan@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Marge Green
Telefon: 645 7387
E-post: marge.green@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Kaisa Vetemaa
Telefon: 645 7393
E-post: kaisa.vetemaa@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv, puudega laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Reve Rohtmaa
Telefon: 645 7385
E-post: reve.rohtmaa@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Kätriin-Eliis Jaaniste
Telefon: 645 7397
E-post: katriin-eliis.jaaniste@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv



Sotsiaaltöö talitus

Vastuvõtt
E 9.00 - 12.00, 14.00 - 18.00
T 9.00 - 12.00
N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00

Osakonna juhataja asetäitja-talituse juhataja - Tiina Isak
Telefon: 645 7381
E-post: tiina.isak@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: täiskasvanute hoolekandega seonduv

Sotsiaalteenuste peaspetsialist - Kaja Adra
Telefon: 645 7389
E-post: kaja.adra@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: täiskasvanud isikute eeskoste

Vanemspetsialist - Liina Juhanson
Telefon: 645 7399
E-post: liina.juhanson@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv

Vanemspetsialist - Viive Kupits
Telefon: 645 7398
E-post: viive.kupits@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv

Vanemspetsialist - Anne Lilienthal
Telefon: 645 7350
E-post: anne.lilienthal@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: üldhooldekodusse paigutamine, psüühiliste erivajadustega täisealiste hoolekandega seonduv, universaaltoetused

Vanemspetsialist - Ede Mäekivi
Telefon: 645 7347
E-post: ede.maekivi@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: lapsehoiuhüvitis, koduhooldus

Vanemspetsialist - Liidia Praks
Telefon: 645 7391
E-post: liidia.praks@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: lastega perede sotsiaaltoetused

Vanemspetsialist - Larina Sein
Telefon: 645 7386
E-post: larina.sein@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv

Vanemspetsialist - Pille Terass
Telefon: 645 7392
E-post: pille.terass@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: hooldaja määramine, hooldajatoetus



Viimati muudetud: 18.12.2019