13.03.2017

Õpilasmalev otsib rühmajuhte

Sihtasutus Õpilasmalev otsib 2017. aasta suvel toimuvatesse malevarühmadesse uusi rühmajuhte, kes tunnevad ennast grupijuhi rollis mugavalt, naudivad ürituste organiseerimist ning on julged ja avatud suhtlejad.

Rühmajuhi tööülesanneteks on 1319-aastastest noortest koosneva rühma komplekteerimine, juhtimine ja neile ühistegevuste korraldamine. Rühma kestvus on 23 nädalat.

Rühmajuhiks oodatakse kandideerimaotsustus- ja algatusvõimelisi nooruslikke inimesi, kellel on hea eesti keele oskus ja vähemalt keskharidus. Sobiv kandidaat oskab meeskondi juhtida ja organiseerida. Kasuks tuleb varasem kokkupuude noorsootöö või pedagoogika valdkonnaga.

Sihtasutus Õpilasmalev pakub omalt pooltpõhjalikku ettevalmistust ja koolitusprogrammi, tasuta noorsootöötaja osakutse ja esmaabi koolitust, võimalust end meeskonna juhtimise valdkonnas arendada, tööd nooruslikus ja inspireerivas kollektiivis.

Töö asukoha, kestvuse ning töötasu kohta saavad täpsema info vestlusvooru pääsenud kandidaadid. Valituks osutunud kandidaadid läbivad koolitusprogrammi, mis toimub kuupäevadel 22.23. aprill, 28.30. aprill ja 19.21. mai 2017.

Kandideerimiseks tuleb esitada hiljemalt 17. märtsiks oma CV ja motivatsioonikiri läbi CV-Online`i. 

Täpsem info rühmajuhiks kandideerimise kohta http://malev.ee/ee/1576/kandideerimine.