Sihtasutused, milles Tallinna linn on üks asutajatest

Seisuga 16.04.2019

Sihtasutus Vanalinna Teatrimaja

(nõukogu on 5-liikmeline)

Asutajad: Tallinna linn, Eesti Vabariik, mida esindab Kultuuriministeerium ning AS Eesti Ühispank

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail

Jaan Schmidt

jaan@no99.ee

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed, esimees, Tallinna linna esindajad ja e-mail, teisi asutajaid esindavad nõukogu liikmed

Lennart Sundja       Tallinna Kultuuriameti kultuuriosakonna juhataja (Tallinna linna esindaja)    Lennart.Sundja@tallinnlv.ee
Eduard Toman Tallinna Linnavolikogu liige (Tallinna linna esindaja) eduard.toman@tallinn.ee   
Katrin Solvak Rahandusministeeriumi esindaja

Katre Väli  

Kultuuriministeeriumi esindaja



Sihtasutus Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus

(nõukogus on 9 liiget)

Sihtasutuse eesmärk/põhitegevusala: tehnika-ja teadusalase mitteformaalse ja näitliku õppe edendamine.

Asutajad: Tallinna linn, Eesti Energia AS, Tallinna Tehnikaülikool, AS Tallinna Soojus

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail

Krista Keedus

krista@energiakeskus.ee 

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed, esimees, Tallinna linna esindajad ja e-mail, teisi asutajaid esindavad nõukogu liikmed

Viivi Lokk Tallinna Haridusameti juhtivspetsialist (Tallinna linna esindaja)    viivi.lokk@tallinnlv.ee
Andres Kollist   Tallinna Linnavolikogu liige (Tallinna linna esindaja) andres.kollist@tallinn.ee
Tiina Drui  Eesti Energia AS esindaja
Katriin Loorents      Eesti Energia AS  esindaja
Enn Tonka AS Tallinna Soojus esindaja
Priidu Nõmm AS Utilitas Tallinn nõukogu liige
Kätlin Vanari  Tallinna Ülikooli esindaja
Viive Aasma OÜ Alfa-Omega Communications juhatuse liige
Mati Lukas Tallinna Tehnikaülikooli esindaja



Nõmme Erahariduse Sihtasutus

(nõukogu on 4-liikmeline)

Sihtasutuse eesmärk/põhitegevusala: täiendavate vahendite leidmine Nõmme erakooli ülalpidamiseks, arendamiseks ja haldamiseks.

Asutajad: Tallinna linn, OÜ Eesti Ehitus, AS EE Grupp

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis juhatuse koosseis ja e-mail

 

Jaak Sakla  

Jaak.Sakla@nordiccontractors.com 

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed, esimees, Tallinna linna esindajad ja e-mail, teisi asutajaid esindavad nõukogu liikmed

Kaia Jäppinen Tallinna Linnahalli juhatuse liige (Tallinna linna esindaja)     kaia.jappinen@gmail.com
Olga Barabaner Tallinna Linnavolikogu liige (Tallinna linna esindaja) olga.barabaner@tallinn.ee
Toomas Luman AS Nordic Contractors juhatuse liige
Andri Hõbemägi      AS Nordic Contractors


Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL

(nõukogu koosneb 8-st liikmest)

Sihtasutuse eesmärk/põhitegevusala: innovatsiooni ja teadmiste ning tehnoloogia siiret soodustava ettevõtluskeskkonna arendamine Tallinna Tehnikaülikooli  vahetus läheduses.

Asutajad: Tallinna linn, Eesti Vabariik (esindab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium), Tallinna Tehnikaülikool

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail

Jaak Raie                     jaak.raie@tehnopol.ee

Sihtasutuse nõukogu liikmed, esimees, Tallinna linna esindajad ja e-mail, teisi asutajaid esindavad nõukogu liikmed

Kairi Vaher Tallinna Ettevõtlusameti juhataja (Tallinna linna esindaja) kairi.vaher@tallinnlv.ee
Toomas Türk             Tallinna Ettevõtlusameti ettevõtluse arendamise osakonna välisprojektide juhtivspetsialist (Tallinna linna esindaja)    toomas.tyrk@tallinnlv.ee 
Katrin Pihor Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja
Sigrid Rajalo   Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindaja
Erkki Karo  Tallinna Tehnikaülikooli esindaja
Priit Koff Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindaja 
Mati Lukas     Tallinna Tehnikaülikooli esindaja


Mustamäe Kiriku Sihtasutus

(nõukogu koosneb seitsmest liikmest)

Sihtasutuse tegevuse põhieesmärk on Mustamäe kirikuhoone ehitamise, rahastamise, haldamise ja kasutamise korraldamine.

Asutajad:
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik (EELK),
EELK Mustamäe Maarja Magdaleena Kogudus,
Tallinna linn

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail

Taavi Turvas         mustamae@eelk.ee   

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-mail, esimees

Urmas Viilma EELK peapiiskop
Jaan Tammsalu  Tallinna Jaani koguduse õpetaja
Tiina Klement Mustamäe Maarja Magdaleena koguduse õpetaja
Kaimo Klement
Riina Koppelmann  
Helle Kalda    Tallinna Linnavolikogu liige helle.kalda@tallinn.ee  
Merike Martinson Tallinna Linnavolikogu liige merike.martinson@tallinn.ee 

 

Viimati muudetud: 16.04.2019