Tallinna kommunikatsioon

Võta ühendust:

Kommunikatsiooniosakonna üldine e-post: kommunikatsioon@tallinnlv.ee  

Kirsti Ruul, kommunikatsioonidirektor
+372 508 8313, Kirsti.Ruul@tallinnlv.ee

Margit Tamm, kommunikatsiooniosakonna juhataja 
+372 640 4755, +372 526 9629, Margit.Tamm@tallinnlv.ee

Kristiina Rossman, meediajuht (venekeelne suund) 
+372 640 4221, +372 5280378, Kristiina.Rossman@tallinnlv.ee

Julia Trofimova, meediaspetsialist 
+372 640 4413, +372 5309 8142, Julia.Trofimova@tallinnlv.ee 

Leini Jürisaar, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (eestikeelne suund)
+372 6404437, +372 56690669, Leini.Jyrisaar@tallinnlv.ee 

Ott Heinapuukommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (eestikeelne suund)
+372 6404168, +372 56659980, Ott.Heinapuu@tallinnlv.ee 

Ksenia Laine, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (venekeelne suund)
+372 640 4160, +372 524 7238, Ksenia.Laine@tallinnlv.ee

Inna Melnikova, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (venekeelne suund)
+372 556 8441, Inna.Melnikova@tallinnlv.ee

Kati Niin, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (ingliskeelne suund)
+372 556 32910, Kati.Niin@tallinnlv.ee  

Tallinna Linnavolikogu Kantselei 

Jukko Nooni, avalike suhete nõunik
+372 694 3219, +372 5330 0120, Jukko.Nooni@tallinnlv.ee

Haabersti Linnaosa Valitsus          

Elina Rannaste, avalike suhete nõunik
+372 640 4853, +372 5391 6305, Elina.Rannaste@tallinnlv.ee

Tallinna Kesklinna Valitsus           

Ester Šank, avalike suhete nõunik  
+372 645 7229, +372 506 8673, Ester.Sank@tallinnlv.ee

Kristiine Linnaosa Valitsus

Dmitri Kukuškin, avalike suhete nõunik    
+372 645 7117, +372 522 1398, Dmitri.Kukuskin@tallinnlv.ee

Lasnamäe Linnaosa Valitsus         

Anne Luiska, avalike suhete nõunik
+372 645 7739, +372 5344 4466, Anne.Luiska@tallinnlv.ee

Mustamäe Linnaosa Valitsus         

Heli Salong, avalike suhete peaspetsialist      
+372 645 7521, + 372 5554 4876, Heli.Salong@tallinnlv.ee 

Nõmme Linnaosa Valitsus  

Juuli Nemvalts, avalike suhete nõunik    
+372 645 7344juuli.nemvalts@tallinnlv.ee

Pirita Linnaosa Valitsus     

Merike Pinn, avalike suhete nõunik
+372 645 7629, +372 505 4894, Merike.Pinn@tallinnlv.ee 


Põhja-Tallinna Valitsus      

Violetta Lanman, avalike suhete nõunik 
+372 645 7012; +372 58116499, Violetta.Lanman@tallinnlv.ee 

Tallinna Linnaplaneerimise Amet

Margit Lokk, koordinaator  
+372 640 4293, +372 526 3486, Margit.Lokk@tallinnlv.ee 

Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

Meeli Hunt, avalike suhete peaspetsialist    
+372 515 4135, Meeli.Hunt@tallinnlv.ee 
 

Tallinna Haridusamet

Pirgit Pedaja, kommunikatsiooni peaspetsialist

Tallinna Linnatranspordi AS        

Olga Polienko, kommunikatsioonijuht      
+372 5385 3665, olga.polienko@tlt.ee

Viimati muudetud: 19.02.2021