Tallinna kommunikatsioon

Tallinna Linnavalitsus

Avalike suhete teenistus

Ain Saarna, avalike suhete direktor
+372 640 4169, +372 501 8792, Ain.Saarna@tallinnlv.ee 

Kirsti Ruul, kommunikatsioonijuht
+372 508 8313, Kirsti.Ruul@tallinnlv.ee

Kristiina Rossman, meediajuht (venekeelne suund) 
+372 640 4221, +372 5280378, Kristiina.Rossman@tallinnlv.ee

Ilja Ban, meediakonsultant 
+372 616 4083, Ilja.Ban@tallinnlv.ee

Julia Trofimova, meediaspetsialist 
+372 640 4413, +372 5309 8142, Julia.Trofimova@tallinnlv.ee 

Merilin Kaalma, sotsiaalmeedia juhtivspetsialist
+372 640 4473; Merilin.Kaalma@tallinnlv.ee


Kommunikatsiooniosakond: kommunikatsioon@tallinnlv.ee  

Margit Tamm, kommunikatsiooniosakonna juhataja
640 4755, 526 9629, Margit.Tamm@tallinnlv.ee

Leini Jürisaar, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (eestikeelne suund)
6404437, 56690669, Leini.Jyrisaar@tallinnlv.ee

Karel Kranich, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (eestikeelne suund)
640 4168, 521 0914, Karel.Kranich@tallinnlv.ee

Ksenia Laine, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (venekeelne suund)
+372 640 4160, +372 524 7238, Ksenia.Laine@tallinnlv.ee

Inna Melnikova, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (venekeelne suund)
+372 55 46678, Inna.Melnikova@tallinnlv.ee

Anne-May Nagel, kommunikatsiooniosakonna pressiesindaja (ingliskeelne suund)
+372 555 03946, Anne-May.Nagel@tallinnlv.ee  


Tallinna Linnavolikogu Kantselei 

Jukko Nooni, avalike suhete nõunik
694 3219, 5330 0120, Jukko.Nooni@tallinnlv.ee

Haabersti Linnaosa Valitsus          

Elina Rannaste, avalike suhete nõunik
640 4853, 5391 6305, Elina.Rannaste@tallinnlv.ee

Tallinna Kesklinna Valitsus           

Ester Šank, avalike suhete nõunik  
645 7229, 506 8673, Ester.Sank@tallinnlv.ee

Kristiine Linnaosa Valitsus

Dmitri Kukuškin, avalike suhete nõunik    
645 7117, 522 1398, Dmitri.Kukuskin@tallinnlv.ee

Lasnamäe Linnaosa Valitsus         

Anne Luiska, avalike suhete nõunik
645 7739, 5344 4466, Anne.Luiska@tallinnlv.ee

Mustamäe Linnaosa Valitsus         

Lea Arme, avalike suhete peaspetsialist      
645 7521, 5342 2761, Lea.Arme@tallinnlv.ee

Nõmme Linnaosa Valitsus  

Anu Põrk, avalike suhete nõunik    
645 7344, 524 9129, Anu.Pork@tallinnlv.ee 

Pirita Linnaosa Valitsus     

Merike Pinn, avalike suhete nõunik
645 7629, 505 4894, Merike.Pinn@tallinnlv.ee 


Põhja-Tallinna Valitsus      

 pohja@tallinnlv.ee, tel: 6457 040

Tallinna Linnaplaneerimise Amet

Margit Lokk, koordinaator  
640 4293, 526 3486, Margit.Lokk@tallinnlv.ee 

Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

Meeli Hunt, avalike suhete peaspetsialist    
515 4135, Meeli.Hunt@tallinnlv.ee 

Tallinna Transpordiamet   

Talvo Rüütelmaa, ameti juhataja asetäitja liikluse alal      
640 4999, 5336 4032, Talvo.Ryytelmaa@tallinnlv.ee 
  

Tallinna Haridusamet

Kati Niin, peaspetsialist, personali- ja dokumendihalduse osakond
6404578; 55632910, kati.niin@tallinnlv.ee 
  

Tallinna Linnatranspordi AS        

Kaarel Kutti, avalike suhete osakonna juhataja     
643 4000, 5554 1989, Kaarel.Kutti@tallinnlt.ee 

   

Viimati muudetud: 08.06.2020