Tallinna linna äriühingute nõukogude ja juhatuste koosseisud

Seisuga 18.04.2019 (100% aktsiatest kuulub Tallinna linnale)

Tallinna Linnatranspordi  AS

(nôukogul on 3-7 liiget)

Äriühingu kehtiv juhatuse koosseis, esimees  ja e-mail:

Deniss Boroditš

deniss.borodits@tallinnlt.ee 

Marju Sepp

marju.sepp@tallinnlt.ee 

Otto Popel

otto.popel@tallinnlt.ee 

Lennart Viikmaa

lennart.viikmaa@tallinnlt.ee 

 

Äriühingu nõukogu liikmed, esimees ja nende ametinimetused, e-mail:

Kalle Klandorf Tallinna abilinnapea kalle.klandorf@tallinnlv.ee 
Siret Kotka-Repinski  Riigikogu liige siret.kotka-repinski@riigikogu.ee 
Toivo Tootsen Tallinna Linnavolikogu liige  Toivo.Tootsen@tallinn.ee 
Igor Kravtšenko Riigikogu liige igor.kravtsenko@riigikogu.ee 
Kalev Kallo Tallinna Linnavolikogu liige, Riigikogu liige Kalev.Kallo@tallinn.ee 
Toomas Vitsut
Jüri Tamm SA DHARMA juhatuse liige juri.tamm@gmail.com 




AS Tallinna Soojus

(nõukogul on 3-5 liiget)

Äriühingu kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail:

Vladimir Panov  Vladimir.Panov@soojus.ee

 

Äriühingu nôukogu liikmed, esimees ja nende ametinimetused ja e-mail:

Kalle Klandorf Tallinna abilinnapea kalle.klandorf@tallinnlv.ee 
Relo Ligi Tallinna Keskkonnaameti juhataja Relo.Ligi@tallinnlv.ee 
Mihhail Stalnuhhin Riigikogu liige Mihhail.Stalnuhhin@riigikogu.ee
Ruslana Veber Tallinna Linnavolikogu liige Ruslana.Veber@tallinn.ee 
Larissa Novožilova Tallinna Linnavolikogu liige

* Tervikvara anti rendile AS-le Tallinna Küte, rendileping sõlmiti 31.10.2001


Tallinna Linnahalli AS

(nôukogul on 3-8 liiget)

Äriühingu kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail:

Kaia Jäppinen kaia.jappinen@linnahall.ee

Äriühingu nôukogu liikmed, esimees ja nende ametinimetused ja e-mail:

Mihhail Kõlvart Tallinna linnapea Mihhail.Kolvart@tallinnlv.ee 
Rostislav Troškov Tallinna Linnavolikogu liige rostislav.troskov@tallinn.ee 
Andrei Novikov Tallinna abilinnapea



Termaki Autopargi AS

(nôukogul on 3-5 liiget)

Äriühingu kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail:

Anne Kask

anne.kask@termak.ee

Tiit Pärn

tiit.parn@termak.ee

 

Äriühingu nôukogu liikmed, esimees ja nende ametinimetused ja e-mail:

Tiit Terik Tallinna Linnavolikogu liige tiit.terik@eesti.ee 
Vjatšeslav Prussakov Tallinna Linnavolikogu liige vjatseslav.prussakov@tallinn.ee 
Eduard Toman Tallinna Linnavolikogu liige eduard.toman@tallinn.ee
Valeri Kislitsõn Lasnamäe linnaosakogu liige
Natalia Malleus Tallinna Linnavolikogu liige natalia.malleus@tallinn.ee



AS Ida-Tallinna Keskhaigla

(nõukogul on 3-5 liiget)

Äriühingu kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail:

Ralf Allikvee ralf.allikvee@itk.ee
Kersti Reinsalu kersti.reinsalu@itk.ee
Ülle Rohi   ulle.rohi@itk.ee
Ene Halling ene.halling@itk.ee

 

Äriühingu nôukogu liikmed, esimees ja nende ametinimetused ja e-mail:

Taavi Aas Tallinna Linnavolikogu liige, Riigikogu liige taavi.aas@riigikogu.ee 
Tõnis Mölder Tallinna Linnavolikogu liige, Riigikogu liige tonis.molder@riigikogu.ee 
Vahur Keldrima Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja Vahur.Keldrima@tallinnlv.ee
Vello Ervin Tallinna Ettevõtlusameti linna äriühingute järelevalve osakonna juhataja Vello.Ervin@tallinnlv.ee
Helle Kalda Tallinna Linnavolikogu liige



AS Lääne-Tallinna Keskhaigla

(nõukogul on 3-5 liiget)

Äriühingu kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail:

Imbi Moks imbi.moks@keskhaigla.ee
Aivi Kabur 

aivi.kabur@keskhaigla.ee

Siim Kallast

siim.kallast@keskhaigla.ee 

   

 

Äriühingu nôukogu liikmed, esimees ja nende ametinimetused ja e-mail:

Merike Martinson Tallinna Linnavolikogu liige Merike.Martinson@tallinn.ee 
Tõnis Mölder Tallinna Linnavolikogu liige, Riigikogu liige tonis.molder@riigikogu.ee  
Vahur Keldrima Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja vahur.keldrima@tallinnlv.ee
Margarita Tšernogorova Tallinna Linnavolikogu liige margarita.tsernogorova@tallinn.ee
Peeter Mardna Nõmme linnaosakogu liige



AS Tallinna Tööstuspargid

(nõukogul on 3-6 liiget)

Äriühingu kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail:

Margus Jaanson margus@ltp.ee 

Äriühingu nôukogu liikmed, esimees ja nende ametinimetused ja e-mail:

Kairi Vaher Tallinna Ettevõtlusameti juhataja kairi.vaher@tallinnlv.ee
Leonid Mihhailov Tallinna Linnavolikogu liige leonid.mihhailov@tallinn.ee
Margarita Tšernogorova Tallinna Linnavolikogu liige margarita.tsernogorova@tallinn.ee
Eha Võrk Tallinna abilinnapea Eha.Vork@tallinnlv.ee
Ingrid Laas Tallinna Linnavalitsuse nõunik Ingrid.Laas@tallinnlv.ee
Aivar Riisalu Tallinna abilinnapea aivar.riisalu@tallinnlv.ee 



Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse Osaühing

(nõukogul on 3-6 liiget) 

Põhitegevusala: üldarstiabi andmine

Äriühingu kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail

Karin Oviir

karin.oviir@perearstikeskus.eu  

 

Äriühingu nõukogu liikmed, esimees ja nende ametinimetused e-mail:

Vahur Keldrima

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja

Vahur.Keldrima@tallinnlv.ee

Tiit Terik

Tallinna Linnavolikogu liige liige

Tiit.Terik@tallinn.ee 

Vladimir Rusnak

AS Ida-Tallinna Keskhaigla ortopeed, Mustamäe linnaosakogu liige

  

Jekaterina Laidinen

Tallinna linnapea büroo nõunik

Jekaterina.Laidinen@tallinnlv.ee

  


AS TALLINNA JÄÄTMETE TAASKASUTUSKESKUS

Äriühingu kehtiv juhatuse koosseis ja e-mail

Kertu Tiitso

kertu.tiitso[ät]tjt.ee

 

Äriühingu nõukogu liikmed, esimees, ja nende ametinimetused, e-mail

Kalle Klandorf

Tallinna abilinnapea

Kalle.Klandorf@tallinnlv.ee 

Ants Pilving

AS-i Mainor juhatuse liige

ants.pilving@mainor.ee 

Züleyxa Izmailova 

Värner Lootsmann

Loksa linnapea

varner.lootsmann@loksa.ee  

Elmar-Johannes Truu

Lasnamäe linnaosakogu liige

etruu@hot.ee 

Vello Ervin

Tallinna Ettevõtlusameti linna äriühingute järelevalve osakonna juhataja

Vello.Ervin@tallinnlv.ee 

Julia Timerbulatova

Tallinna Linnavolikogu liige

Julia.Timerbulatova@tallinn.ee 

Erki Savisaar

Riigikogu liige

 

Viimati muudetud: 25.04.2019