Tallinna linna poolt asutatud sihtasutused

Seisuga 15.04.2019

Sihtasutus  Lutreola

(nõukogul on 3-5 liiget)

Sihtasutuse eesmärk/põhitegevusala: kaasa aidata loodusliku mitmekesisuse säilitamisele nii looduslikes kui tehislikes oludes (Euroopa naaritsa kaitse alane tegevus).

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Tiit Maran

  

tiit.maran@lutreola.ee

 Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Mati Kaal pensionär   
Uudo  Timm    Keskkonnaagentuuri eluslooduse
osakonna juhataja
   uudo.timm@envir.ee 
Külli Kaldvee

Kultuuriameti jurist

kylli.kaldvee@tallinnlv.ee
Silver Tamm

Tallinna Linnakantselei linnakassa juhataja

silver.tamm@tallinnlv.ee

 

Sihtasutus Õpilasmalev 

(nõukogul kuni 6 liiget)

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Ott Väli   

ott@malev.ee

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Tiit Terik    Tallinna Linnavolikogu liige    tiit.terik@tallinn.ee  
Moonika Parksepp Tallinna Linnavalitsuse liikmete büroode juht                    moonika.parksepp@tallinnlv.ee 
Märt Sults Tallinna Linnavolikogu liige
Vadim Belobrovtsev Tallinna abilinnapea
Keidi Võsu Tallinna linnapea büroo nõunik keidi.vosu@tallinnlv.ee
Karine Oganesjan Tallinna Linnavolikogu esimehe nõunik karine.oganesjan@tallinnlv.ee 

 

Sihtasutus Tallinna Lastehaigla

(nõukogul on kuni 3-5 liiget)

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post  

Katrin Luts admin@lastehaigla.ee
Tiia Muts    
Peeter Inšakov  

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Merike Martinson    Tallinna Linnavolikogu liige merike.martinson@tallinn.ee 
Jaak Aab Tallinna Linnavolikogu liige, Riigikogu liige jaak.aab@riigikogu.ee 
Margarita Tšernogorova Tallinna Linnavolikogu liige margarita.tsernogorova@tallinn.ee
Helle Kalda Tallinna Linnavolikogu liige helle.kalda@tallinn.ee
Adik Levin Sihtasutuse Tallinna Lastehaigla Toetusfond
nõukogu liige
  


 

Tallinna Vee-ettevõtjate Järelevalve Sihtasutus

(nõukogu koosneb 3-5 liikmest) 

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Peeter Lepp    peeter.lepp@veevalve.ee

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Viktor Vassiljev    Riigikogu liige    viktor.vassiljev@riigikogu.ee
Vello Ervin Tallinna Ettevõtlusameti linna äriühingute järelevalve
osakonna juhataja    
vello.ervin@tallinnlv.ee
Asko Pohla OÜ Advokaadibüroo Pohla & Hallmägi
juhatuse liige

 

 

 

Sihtasutus Tallinna Lauluväljak

(nõukogu koosneb kuni 3-6 liikmest)

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Urmo Saareoja

  

info@lauluvaljak.ee

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Kairi Vaher
Tallinna Ettevõtlusameti juhataja kairi.vaher@tallinnlv.ee
Mihhail Kõlvart    Tallinna linnapea    mihhail.kolvart@tallinnlv.ee 
Jekaterina Matusihis Põhja-Tallinna linnaosakogu liige  
Natalia Malleus Tallinna Linnavolikogu liige natalia.malleus@tallinn.ee  
Siiri Leinatamm FIE siiri@neti.ee
Maria Jufereva-Skuratovski  Riigikogu liige maria.jufereva-skuratovski@riigikogu.ee 





Sihtasutus Tallinna Hambapolikliinik

(nõukogu koosneb 3-5 liikmest)

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Marje Michalski

  

hambapol@hambapol.ee

Maksim Volkov

hambapol@hambapol.ee

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Mihhail Kõlvart    Tallinna linnapea    mihhail.kolvart@tallinnlv.ee 
Rita Makarova rita.makarova@spin.ee 
Marek Jürgenson Tallinna Linnavolikogu liige, Riigikogu liige

marek.jyrgenson@riigikogu.ee 

Ruslana Veber Tallinna Linnavolikogu liige

ruslana.veber@tallinn.ee

Vladimir Afanasjev Tallinna Linnavolikogu liige

vladimir.afanasjev@tallinn.ee 

 

Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid

Sihtasutuse põhieesmärk:
ettevõtjatele tegevuse alustamisel soodsate starditingimuste loomine, ettevõtlusriskide vähendamine ning konkurentsivõime tõstmine neile individuaalselt vajalike toetavate teenuste ja nüüdisaegse kvaliteetse töökeskkonna pakkumise kaudu.

(nõukogu koosneb 3-7 liikmest)

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Anu Lõhmus anu@inkubaator.ee


Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Kairi Vaher
Tallinna Ettevõtlusameti juhataja kairi.vaher@tallinnlv.ee
Eha Võrk    Tallinna abilinnapea   

eha.vork@tallinnlv.ee 

Marek Jürgenson Tallinna Linnavolikogu liige, Riigikogu liige marek.jyrgenson@riigikogu.ee
Andres Kollist          

Tallinna Linnavolikogu liige      

andres.kollist@tallinn.ee
Jelena Kalbina

Tallinna abilinnapea büroo nõunik

jelena.kalbina@tallinnlv.ee 
Lauri Laats

Mustamäe linnaosa vanem

Lauri.Laats@tallinnlv.ee

 

Sihtasutus Tallinna Kultuurikatel

(nõukogu koosneb 3-7 liikmest)

Sihtasutuse põhieesmärk: koostöös erinevate organisatsioonidega Tallinna ja Eesti kultuurielu mitmekesistamine, sh Tallinna Kultuurikatla (edaspidi Kultuurikatel) hoone rekonstrueerimine, Kultuurikatla arendamine nüüdiskultuuri, kultuuriekspordi ja piirkondlikuks loomemajanduse arenduskeskuseks, atraktiivseks linnaruumiks ning hariduse- ja vabaajakeskuseks.

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Liina Oja    liina.oja@kultuurikatel.ee 


Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Kairi Vaher Tallinna Ettevõtlusameti juhataja kairi.vaher@tallinlv.ee
Aini Härm Tallinna Kultuuriameti juhataja aini.harm@tallinnlv.ee
Moonika Parksepp Tallinna Linnavalitsuse liikmete büroode juht   moonika.parksepp@tallinnlv.ee 
Katrin Kendra linna finantsdirektor    katrin.kendra@tallinnlv.ee
Kaie Kõrb    Tallinna Balletikooli direktor
Vadim Belobrovtsev   Tallinna abilinnapea

 

Sihtasutus Tallinna Arengu- ja Koolituskeskus

(nõukogu koosneb 3-8 liikmest)

Sihtasutuse põhieesmärk: Tallinna linna, Eesti ja teiste riikide omavalitsuste jaoks oluliste arendusprojektide edendamine, uuringute ja analüüside teostamine, innovatsioonitoetuste määramine ning koolitustegevus. 

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Kalle Sepp    kalle.sepp@takk.ee 

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Toomas Sepp  Tallinna linnasekretär toomas.sepp@tallinnlv.ee 
Kaarel-Mati Halla  Tallinna Linnasekretäri büroo koordinatsioonijuht  kaarel-mati.halla@tallinnlv.ee 
Allan Alaküla    Tallinna esindaja Euroopa Liidus - esinduse juht allan.alakyla@tallinnlv.ee 
Max Kaur Mustvee Vallavolikogu liige    max_kaur@hotmail.com 
Jelisei Lokotar Tallinna Linnavalitsuse referent jelisei.lokotar@tallinnlv.ee 



Sihtasutus Tallinna Televisioon

(nõukogu koosneb 3-7 liikmest)

Sihtasutuse põhieesmärk: kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu sündmuste kajastamine Tallinnas

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Revo Raudjärv    revo.raudjarv@tallinnatv.eu 
Taavi Pukk taavi.pukk@tallinnatv.eu 


Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Taavi Aas

  

Tallinna Linnavolikogu liige, Riigikogu liige

  

taavi.aas@riigikogu.ee 

Aini Härm

Tallinna Kultuuriameti juhataja

aini.harm@tallinnlv.ee

Leonid Mihhailov

Tallinna Linnavolikogu liige

leonid.mihhailov@tallinn.ee

Andres Kollist

Tallinna Linnavolikogu liige

andres.kollist@tallinn.ee 

Toivo Tootsen

Tallinna Linnavolikogu liige

toivo.tootsen@tallinn.ee 

Ain Saarna

linna avalike suhete direktor

ain.saarna@tallinnlv.ee 

Helle Kalda

Tallinna Linnavolikogu liige

helle.kalda@tallinn.ee 

 

Sihtasutus Tallinna Vene Lütseum

(nõukogul on 3-7 liiget)

Sihtasutuse põhieesmärk: riiklike õppekavadega määratud mahus tasuta põhi- ja üldkeskhariduse võimaldamine ning täienduskoolituse korraldamine

Sihtasutuse kehtiv juhatuse koosseis ja e-post

Sergei Garanža

  

linnamae@linnamae.tln.edu.ee

Svetlana Jantšis

linnamae@linnamae.tln.edu.ee

Urve Läänemets

 

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed ja e-post, esimees

Mihhail Kõlvart

Tallinna linnapea

mihhail.kolvart@tallinnlv.ee 

Yana Toom

Euroopa Parlamendi liige

  

yana.toom@europarl.europa.eu 

Leivi Šer

  

Eesti Vähemusrahvuste Esindajate Koja juhatuse liige 

leivi.sher@gmail.com 

Viimati muudetud: 16.04.2019