Uurimissaal

Palume uurimissaali külastused eelnevalt kokku leppida kas e-postil martik.kakk@tallinnlv.ee  või telefonil 645 7409 või veebipõhise vormiga.

 

Tallinna Linnaarhiivi uurimissaalis linnaarhiivi kogudesse kuuluvate säilikutega ja linnaarhiivi raamatukogusse kuuluvate trükistega tutvumine. Uurimissaali külastamine on tasuta, kuid soovides arhivaalidest koopiaid, tuleb nende eest tasuda vastavalt Linnaarhiivi teenuste hinnakirjale.

 • Teavita oma tulekust ette veebipõhise vormi teel või saates e-maili aadressil indrek.hinrikus@tallinnlv.ee (uurimissaali konsultant), märkides ära vajalike arhivaalide leidandmed või oma uurimistöö teema. Tule kohale aadressil Tolli tn 6. Arvesta, et osad arhivaalid (mh Tallinna Hooneregistri arhiivi toimikud) on juurdepääsupiiranguga. Uurimissaal on lahti E, T, N, R kell 9-15, ja K kell 11-19 (suvel ja piirangute ajal 9-15). NB! Kui soovite uurimissaalis tutvuda ehitise inventeerimisjoonistega Tallinna Hooneregistri arhiivist, siis sellest tuleb kindlasti ette teatada vähemalt 1 tööpäev. Vt. Ehitise inventeerimisjoonistega tutvumine.

  Isikutuvastus

  Uurimissaalis registreeri ennast külastajate raamatus ja täida uurija ankeet-avaldus. Arhivaalide tellimiseks täida nõudeleht, mille saad uurimissaalist.Koopiate tellimiseks arhivaalidest või raamatukogu trükistest täida tellimisleht, mille saad samuti uurimissaalist. Isikut tõendava dokumendi esitamine on vajalik tutvumaks arhivaalidega, millele laienevad Isikuandmete kaitse seadusest ja/või Notariaadiseadusest tulenevad juurdepääsupiirangud.

  Tulemus

  Huvipakkuvate arhivaalidega on tutvutud, vajalik teave on saadud.

  Tallinna Linnaarhiiv

  • E

   (09:00 - 15:00)

  • T

   (09:00 - 15:00)

  • K

   (09:00 - 15:00)

  • N

   (09:00 - 15:00)

  • R

   (09:00 - 15:00)

 • Tallinna Linnaarhiiv

  Nimetus Ühik Hind
  Koopialehtede tembeldamine tk 0.10 €
  LugSaal-digitaalne tarbekoopia lk 0.40 €
  LugSaal-paberkoopia arhivaalist lk 1.00 €
  LugSaal-trükikvaliteediga digikoopia lk 2.50 €
 • Osutajad   Osutamiskohad