Muinsuskaitsealane teavitustöö

Seoses COVID-19 viiruspuhanguga palume konsultatsiooniajad ja kohad osakonna spetsialistidega telefoni teel kokku leppida.

Muinsuskaitsealase teabe tutvustamine, trükimaterjalide koostamine, konverentside ja infopäevade ettevalmistamine. Vastavate kooskõlastuste ja lubade väljastamine.

  • Tallinna Linnaplaneerimise Amet

    Kontaktandmed

    • Ametnik:

      Anett Anton

    • Telefon:

      6457316

    • E-post:

      anett.anton@tallinnlv.ee

    • Veebiaadress:

      vaata

    • Kommentaar:

      nõustab mälestiste osas ja muinsuskaitse eritingimuste küsimustes

    • Ametnik:

      Boris Dubovik

    • Telefon:

      6457176

    • E-post:

      boris.dubovik@tallinnlv.ee

    • Veebiaadress:

      vaata

    • Kommentaar:

      nõustab mälestiste osas, muinsuskaitse eritingimuste koostamine

    • Ametnik:

      Diana Haapsal

    • Telefon:

      6457175

    • E-post:

      diana.haapsal@tallinnlv.ee

    • Veebiaadress:

      vaata

    • Kommentaar:

      nõustab eeslinna mälestiste (militaar-, tööstusobjektid ja kalmistud) ning kaitsevööndite osas 

    • Ametnik:

      Eero Kangor

    • Telefon:

      6457189

    • E-post:

      eero.kangor@tallinnlv.ee

    • Veebiaadress:

      vaata

    • Kommentaar:

      nõustab kunstimälestiste ja mälestiseks võetud kirikute osas

    • Ametnik:

      Henry Kuningas

    • Telefon:

      6457187

    • E-post:

      henry.kuningas@tallinnlv.ee

    • Veebiaadress:

      vaata

    • Kommentaar:

      nõustab vanalinna, vanalinna kinnismälestiste ja vanalinna kaitsevööndi osas

    • Ametnik:

      Oliver Orro

    • Telefon:

      6457315

    • E-post:

      oliver.orro@tallinnlv.ee

    • Veebiaadress:

      vaata

    • Kommentaar:

      nõustab mälestiste osas ja muinsuskaitse eritingimuste küsimustes

    • Ametnik:

      Ragnar Nurk

    • Telefon:

      6457183

    • E-post:

      ragnar.nurk@tallinnlv.ee

    • Veebiaadress:

      vaata

    • Kommentaar:

      nõustab arheoloogiamälestiste ja nende kaitsevööndite osas

    • Ametnik:

      Urve Arukaevu

    • Telefon:

      6457188

    • E-post:

      urve.arukaevu@tallinnlv.ee

    • Veebiaadress:

      vaata

    • Kommentaar:

      nõustab reklaamide, teabekandjate, tahvlite jm osas vanalinnas ja ehitismälestistel

    Vastuvõtuajad

    • E

      (14:00 - 18:00)

    • N

      (09:00 - 12:00)

  • Osutajad   Osutamiskohad