Päringud geomõõdistuse infosüsteemis

30.aprillil 2020 võeti kasutusele uus Tallinna geomõõdistuste infosüsteem, mis hakkas asendama seni kasutusel olnud registrit.

Uus keskkond asub aadressil https://geoveeb.tallinn.ee, kuhu saab mugavalt sisse logida ID-kaardi või Mobiil-ID abil. Süsteemi kasutusjuhendi leiate „Abi“ nupu alt.

Kõikide tekkivate küsimuste korral palume pöörduda:

Eve-Lii Ruben-Verilaskja -Eve-Lii.Ruben-Verilaskja@tallinnlv.ee, tel. 6404362 või
Veiko Lõpp - Veiko.Lopp@tallinnlv.ee, tel. 6404482.

Teenus võimaldab füüsilistel isikutel tutvuda geoveebis arhiveeritud geomõõdistuste mõõdistusalade ja menetluse käiguga. Geoveebis registreeritud geodeesiafirmadele võimaldab teenus esitada geodeetilisi uurimistöid ja annab ligipääsu geoveebis arhiveeritud mõõdistustööde ruumiandmetele.

 • Millest alustada

  Kui soovid tutvuda arhiveeritud geomõõdistuse mõõdistusala ja/või menetluse käiguga,
  mine Tallinna geomõõdistuste infosüsteemi https://geoveeb.tallinn.ee (Geoveebi) lehele.
  Kui oled geodeesiafirma esindaja saad ID-kaardiga sisse logides ise algatada ja esitada uurimistöid ning lisada oma töötajaid geoveebi kasutajaks

  Kuhu avaldus esitada

  Oma ettevõttega seotud kasutajad saab algselt sisestada ettevõtte esindusõiguslik isik. Seda õigust saab edasi volitada, kui märkida lisatud kasutajale „Luba hallata ettevõtte kasutajaid“. Teine eriõigus on „Luba märkida mõõdistustöid esitatuks“. Ilma viimase õiguseta saab kasutaja ainult töid algatada ja andmeid sisestada. Peale uue kasutaja andmete salvestamist saadab süsteem registreeritud kasutajale e-posti teavituse, kus on kasutajakonto aktiveerimise link. Üks kasutaja saab olla seotud mitme ettevõttega. Kasutaja konto sulgemiseks tuleb see muuta mitteaktiivseks. Kustutada saab ainult sellist kasutajat, kes ei ole veel süsteemis toiminguid teinud. Vajadusel, saab ettevõtte kasutaja sisestada ka vastavate õigustega LV töötaja: geoveeb@tallinnlv.ee

  Tulemus

  Kui Sa ei ole registreeritud Geoveebi kasutaja, siis saad vaadata mõõdistuste alasid ja menetluskäiku.
  Kui oled registreeritud Geoveebi kasutaja, siis saad ID-kaardi või kasutajatunnuste alusel Geoveebi sisenedes esitada mõõdistustaotluse ja määrates ära mõõdistatava ala, laadida arhiivist alla mõõdistusalale jäävaid varasemaid mõõdistustöid.

 • Osutajad   Osutamiskohad