Päringud geomõõdistuse infosüsteemis

Teenus võimaldab füüsilistel isikutel tutvuda geoveebis arhiveeritud geomõõdistuste mõõdistusalade ja menetluse käiguga. Geoveebis registreeritud geodeesiafirmadele võimaldab teenus ligipääsu geoveebis arhiveeritud mõõdistustööde ruumiandmetele.

 • Millest alustada

  Kui soovid tutvuda arhiveeritud geomõõdistuse mõõdistusala ja/või menetluse käiguga,
  mine Tallinna geomõõdistuste infosüsteemi https://geo-tln.tallinnlv.ee/index.php# (Geoveebi) lehele ja logi sisse ID-kaardiga.
  Kui oled geodeesiafirma esindaja ja sa veel ei ole geoveebis registreeritud, siis esita taotlus Geoveebi kasutajakonto avamiseks.

  Kuhu avaldus esitada

  Kui oled geodeesiafirma ja sa veel ei ole Geoveebis registreeritud, siis saada
  Aive Treijar'ile Aive.Treijar@tallinnlv.ee taotlus, kus on ära toodud kasutajanimi, eesnimi, perekonnanimi, isikukood, e-post, telefon, parool, firma, Majandustegevuse registri ehitusgeodeetiliste uuringute registreeringu number.

  Tulemus

  Kui Sa ei ole registreeritud Geoveebi kasutaja, siis saad ID-kaardiga sisse logides vaadata mõõdistuste alasid ja menetluskäiku.
  Kui oled registreeritud Geoveebi kasutaja, siis saad ID-kaardi või kasutajatunnuste alusel Geoveebi sisenedes esitada mõõdistustaotluse ja määrates ära mõõdistatava ala, laadida arhiivist alla mõõdistusalale jäävaid varasemaid mõõdistustöid.

 • Osutajad   Osutamiskohad