Teenindajakaart

TÄHELEPANU! Võtame vastu jalgratta-, loomveoki- ja lõbusõidurongi juhi teenindajakaardi avaldusi. Avalduse vormi leiate siit: Teenindajakaart (jalgratas, loomsõiduk, lõbusõidurong).

NB! Jalgratta, loomsõiduki ja lõbusõidukijuhi teenindajkaardi avaldused tuleb esitada paberkandjal!!!

Paberkandel esitatavad dokumendid palume tuua Paldiski mnt 48a.

 

 

Taksoveolubade, sõidukikaartide ja juhi teenindajakaartide (s.h. jalgratta, loomsõiduki ja lõbusõidurongi juhi teenindajakaartide) menetlemisega tegeleb Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet.

Tallinna takso valdkonnas kehtestatud nõudmiste ja tingimuste kohta saab Tallinna Munitsipaalpolitsei Ametist infotelefonilt tel 6619865.

Taksoveoloa, sõidukikaardi ja teenindajakaardi avalduse vormid on saadaval Paldiski mnt 48a infolauas ja Linnavalitsuse infosaalis Vabaduse väljak 7. Avalduste vastuvõtt toimub Paldiski mnt 48a:

E 10.00 - 12.00
13.00 - 17.00

T,N 10.00 - 12.00
13.00 - 15.00


K,R,L,P vastuvõttu ja autode visuaalset ülevaatust ei toimu

Amet soovitab esitada taotlused NB! välja arvatud jalgratta, loomsõiduki ja lõbusõidurongi juhi teenindajakaardi avaldus) elektroonselt Majandustegevuse registri kaudu. See kiirendab oluliselt avalduste menetlemist. Kohapeal on võimalik pädeva ametniku nõustamise abil esitada avaldused elektrooniliselt. Veenduge enne taotluse esitamist, et teil puuduvad maksuvõlad ning varasemad karistused.

Enne taotluse esitamist peab taksoveoloa, sõidukikaardi ja teenindajakaardi kinnitamise taotleja tasuma riigilõivu. Riigilõivu saaja: Tallinna Linnakantselei.

Teenindajakaart tõendab õigust töötada sõidukijuhina taksoveol. Tutvu ühistranspordiseadusega.

Takso teenindajakaardi avalduse leiate siit: Takso teenindajakaardi avaldus. Lisaks ka parempoolsest tulbast "Vormid" alt.

Loobumine teenindajakaardist:

Juhul, kui te soovite teenindajakaardist loobuda, siis esitada vabas vormis digitaalselt allkirjastatud avaldus aadressil: takso@tallinnlv.ee või too paberkandjal meie kontorisse Paldiski mnt 48a.

 

 

 

 • Palun täida avaldus aadressil: https://mtr.mkm.ee/ Vasakul tulbas on: Abi ja Juhendid, kus on teenindajakaardi ja ka taksoveoloa ning sõidukikaardi taotlemine eraisiku poolt ning muudki õpetused nii avalikule kasutajale kui ettevõtjale jne. PS! Selleks, et esitada oma avaldus, tuleb eelnevalt ID-kaardiga sisse logida.

  Isikutuvastus

  Isiku tuvastamine on võimalik ID kaardiga ja mobiil -ID-ga

  Tasumine

  Riigilõiv: 38 EUR Riigilõivu saaja: Tallinna Linnakantselei SEB Pank konto EE311010220061053015; Swedbank konto EE532200221035708677; Luminor Bank konto EE481700017001237124; LHV Pank konto EE437700771000968905. Viitenumber: 9284011270030001 Selgitus: RIIGILÕIV, TAKSOVEOLUBA/SÕIDUKI REG.MÄRK, VEDAJA NIMI

  Tulemus

  Teendaja kaardi andja kontrollib taotleja ajatamata maksuvõla puudumist, taotleja andmeid äriregistrisse kantud ettevõtja puhul äriregistris ning mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrisse kantud juriidilise isiku puhul selles registris. Taksoveoloa andmise või selle andmisest keeldumise otsus tehakse taotlejale teatavaks posti teel või elektrooniliselt seitsme päeva jooksul. Teenindaja kaart kantakse Majandusetegevuse registrisse.

  Mida teha siis, kui tulemus ei rahulda:

  Helista numbril 6619865 või saada küsimus meili teel: takso@tallinnlv.ee

  Taksogrupi juht on Aivar Melnikov: aivar.melnikov@tallinnlv.ee

  Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

 • Teenindajakaardi taotlejal tuleb lisaks avaldusele esitada: 1) juhiluba, kui see ei ole kantud Eesti liiklusregistrisse; 2)isikut tõendavate dokumentide seaduse § 15 lõike 7 alusel kehtestatud nõuetele vastav foto; 3) riigilõivu maksekorraldus. Teenindajakaardi andja kontrollib teenindajakaardi taotleja andmeid liiklusregistris ja karistusregistris. Teenindajakaardi andmise või selle andmisest keeldumise otsus tehakse taotlejale teatavaks posti teel või elektrooniliselt seitsme päeva jooksul pärast kõigi käesoleva seaduse § 58 lõikes 3 nimetatud dokumentide esitamist. E-posti teel võetakse vastu digitaalselt allkirjastatus avaldusi. Avaldus edastada e-posti aadressil takso@tallinnlv.ee

  Teenindajakaardi avaduse leiate parempoolsest tulbast nimetuse all Vormid.

  Soovitame kiirema tulemuse saavutamiseks aga kasutada pigem avalduse esitamist läbi Majandustegevuse registri: Palun täida avaldus aadressil: https://mtr.mkm.ee/ Vasakul tulbas on: Abi ja Juhendid, kus on ka teenindajakaardi ja sõidukikaardi taotlemine eraisiku poolt ning muudki õpetused nii avalikule kasutajale kui ettevõtjale jne. PS! Selleks, et esitada oma avaldus, tuleb eelnevalt ID-kaardiga sisse logida.

  Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

 • Teenindajakaardi taotlejal tuleb lisaks avaldusele esitada: 1) juhiluba, kui see ei ole kantud Eesti liiklusregistrisse; 2)isikut tõendavate dokumentide seaduse § 15 lõike 7 alusel kehtestatud nõuetele vastav foto; 3) riigilõivu maksekorraldus. Teenindajakaardi andja kontrollib teenindajakaardi taotleja andmeid liiklusregistris ja karistusregistris. Teenindajakaardi andmise või selle andmisest keeldumise otsus tehakse taotlejale teatavaks posti teel või elektrooniliselt seitsme päeva jooksul pärast kõigi käesoleva seaduse § 58 lõikes 3 nimetatud dokumentide esitamist.

  Kohapeal olemas arvuti kasutamise võimalus, et taotleja saaks esitada avalduse elektrooniliselt Majandustegevuse registri kaudu, mis oluliselt kiirendab avalduse läbi vaatamist. Vajadusel nõustab teid pädev ametnik.

  Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

 • Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

  Nimetus Ühik Hind empty
  Taksojuhi teenindajakaardi taotlemine tk 38.00 € Maksa
 • Osutajad   Osutamiskohad