Tervishoiu - ja veterinaarjäätmete kogumine

Tallinna Ettevõtlusamet annab konsultatsiooni tervishoiu- ja veterinaarjäätmete käitluse küsimustes, ja aitab probleemide lahendamisel jäätmete liigiti kogumise korraldamisega tervishoiu - ja veterinaarasutustes ning teistes kohtades, kus tekivad tervishoiu - ja veterinaarjäätmed.

Tervishoiu- ja veterinaarjäätmete hulka kuuluvad tervishoiu- ja veterinaarasutustes tekkinud jäätmed, kodus ja kontorites tekkinud ravimite jäägid, aegunud ravimid, kasutatud süstlad jm nakkusohtlikud jäätmed.

Tallinna Ettevõtlusameti spetsialist aitab teil lahendust leida ka juhul, kui te hakate tervishoiu- ja veterinaarjäätmete kogumise ja töötlemisega tegelema pealinna territooriumil, otsite lähimat võimalikku biojäätmete vastuvõtupunkti või kavandate ettevõtte / asutuse jäätmehooldust.

Kodumajapidamises, kontorites ja mujal tekkinud tervishoiu- ja veterinaarjäätmete tuleb üle anda piiratud kogustes Tallinna jäätmejaamades või kogumisringide ajal jäätmekäitlejale. Asutused ja ettevõtjad peavad andma oma tervishoiu- ja veterinaarjäätmed nõuetele vastavatele jäätmekäitlusettevõtetele.

 • Kirjeldage kavandatud tegevust või probleemi e-kirjas.

  Isikutuvastus

  Ära unusta lisada kontaktinfot ja oma nime.

  Kuhu avaldus esitada

  Saada e-posti aadressil jaatmed@tallinnlv.ee.

 • Lepi aeg eelnevalt kokku telefoni 640 4285 või e-posti jaatmed@tallinnlv.ee teel.

  Isikutuvastus

  Kaasa võta isikut tõendav dokument.