Tallinna Allika Lasteaia hoolekogu 2018/2019

1. Juri Nosach                                    Lotte rühma esindaja              juri.nosach@gmail.com

logo.png

2. Darja Karmalõga                            Sipsiku rühma esindaja           darja.karmaloga@gmail.com

3. Natalja Mirzojan                            Pääsukese rühma esindaja      nataljamirzojan@gmail.com

4. Aljona Klimenko                            Ojakese rühma esindaja          Aljona.klimenko@mail.com

5. Anna Sidorenko                             Kellukese rühma esindaja        anna.sidorenko.acguiro@gmail.com

6. .............Päiksekese rühma esindaja

7. Jekaterina Botšarova                     Marienkäferi rühma esindaja     kbotsarova@gmail.com

8. Olga Tsernjahhovskaja                  Kalakese rühma esindaja           tse-olga@yandex.ru

9.   Irina Epold                                 Mesilase rühma esindaja (Hoolekogu esimees) Irina.epold@gmail.com

10. Erika Ostrat- Ragrina                   Tähekse rühma esindaja           erika.ostrat@mail.ru

11. Jelena Kurt                                 Kroha rühma esindaja              Jelena.kurt@gmail.com

12. Natalja Kuzmintšuk                      Karapuz rühma esindaja           natalja1980@mail.ru

13. Oksana Randmaa                        õpetajate esindaja                  axana11@mail.ru                                                                    

14. Jelena Rattik                               Mustamäe Linnaosa esindaja    jelenka211@hotmail.com

 

Viimati muudetud: 22.11.2018