Linnaarhiivi avalduste blanketid

NB! Tallinna veebileht (ja sellega koos ka Tallinna Linnaarhiivi leht) kolib uuele platvormile ajavahemikus 21. juuni - 27. juuni. Sellest tingitult võib juhtuda, et 27. juunil ei ole kättesaadavad meie veebipõhised päringuvormid. Kui päringuvorm ei avane, siis saatke palun oma päring vabas vormis e-mailile linnaarhiiv@tallinnlv.ee  .

Palume vabandust ja anname endast parima, et uuel veebilehel kõik funktsionaalsused esimesel võimalusel taastada. 

 

 Veebipõhiseid vorme täites olge tähelepanelik andmevälja "E-post" täitmisel, kuna sinna sisestatud meiliaadressil saadetakse peale vormi esitamist (peale nupu "Saada" vajutamist) selle koopia ning hiljem Linnaarhiivi teade avalduse kättesaamise ning menetlemise kohta.

NB! Kui Teile peale päringu esitamist selgub, et Te siiski ei vaja arhiiviteatist ega koopiaid, siis palun andke sellest 3 päeva jooksul linnaarhiivile teada! (e-postil linnaarhiiv@tallinnlv.ee ). See aitab vältida meie arhivaaridel ebavajaliku töö tegemist.

Vastuse esitatud päringule saate üldjuhul 15 tööpäeva    jooksul, kuid on võimalik taotleda ka kiirmenetlust (sellisel    juhul saab vastuse 2 tööpäeva jooksul, lisatasu on 15    eurot).

Viimati muudetud: 21.06.2022