Eelkool

 Õppetöö toimub ruumides 108, 205, 206.

Eelkooli ootame 6-7 aastaseid lapsi,  kes 2021/2022 alustavad kooliteed.

Eelkool algab 3. novembril 2020 ja lõpeb 20. mai 2021. Õppetöö toimub üks kord nädalas teisipäeviti või kolmapäeviti kell 16.00 – 18:15. Õppetööd viivad läbi Tallinna Arte Gümnaasiumi klassiõpetajad ja muusikaõpetajad. Eelkooli tööd korraldab Tallinna Arte Gümnaasiumi Sihtasutus.

Eelkooli kuutasu on 44€, sh kohatasu 4€, arved esitatakse vastavalt toimunud õppepäevadele. Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetööd ei toimu.

Õppetööst eelkoolis:
Eelkooli eesmärk on aidata lapsel kooliga kohaneda, anda õpi- ja suhtluskogemust. Aitame lapsel  avastada, et õppimine on tore ja huvitav. Eelkoolis olevad tegevused on kooskõlas alushariduse õppekavaga. Toimuvad eesti keele, matemaatika muusika ja käelise tegevuse tunnid.

 

Vajalikud vahendid:
Lapsel palume kaasa võtta pinal, värvilised pliiatsid, vildikad, harilik pliiats, kustutuskumm, teritaja, käärid (ümara otsaga) ja A4 mapp. Kindlasti võtta kaasa ka vahetusjalatsid, võiks olla ka joogipudel ja mingi tervislik „amps“. 

 

Registreerimine
Eelkooli võetakse lapsi avalduse alusel. Digitaalselt allkirjastatud avaldus saata heli.mand@arte.edu.ee  või tuua paberkandjal kooli kantseleisse.

Viimati muudetud: 29.10.2020