Õpetajad

Distantsõppe ajal on õpetajad valmis tegema Google Meet`i keskkonnas videokonsultatsioone. Aja kokkuleppimiseks ja teema täpsustamiseks tuleb aineõpetajale saata e-kiri.

 

A B C D E F G H I J K L M N O P R S Z T U V Õ Ä Ö Ü

                        

A

 

Aasmaa Riina

Riina.Aasmaa@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T, 13:15 - 14:50
Vastuvõtt ruumis: R106

 

 

Ahlberg Riin

Riin.Ahlberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 T, 15:00 - 16:00
Vastuvõtt ruumis: R317

  

Allik Aira

Aira.allik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 E, 14:00 - 15:40 eelneval kokkuleppel
Vastuvõtt ruumis: kokkuleppel

 

Arumäe Lilli

Lilli.Arumae@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 K, 14:30 - 15:30
Vastuvõtt ruumis:  R405


B

 

Bulai Lilia

Lilia.Bulai@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 
Vastuvõtt ruumis:  


C


D


E

 

Eikla Tiia

Tiia.Eikla@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T, 15:00 - 16:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  415


F

 


G

 

Gruzdev Mihhail

Mihhail.Gruzdev@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E, 14:00 - 15:00 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R306


H

 

Hansen Helju

Helju.Hansen@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 N, 15:00 - 15:45

Vastuvõtt ruumis: R309

 

Hansen Külli

Kylli.Hansen@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 K, 14 00 - 15 00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  R109

 

Hiiemäe Sirly

Sirly.Hiiemae@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 eelneval kokkuleppel, v.a R

Vastuvõtt ruumis:  R305

 

Hindpere-Raudsik Anne

Anne.HindpereRaudsik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  


I

 

Idnurm Eda

Eda.Idnurm@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K, 14:00 - 14:50 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R315 

 

Iljinskaja Ljubov

Ljubov.Iljinskaja@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis: 

 

Ilves Risto

Risto.Ilves@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N, eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R121 


J

 

Jefimova Oksana-Kristiina

Oksana-Kristiina.Jefimova@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N, 15:00 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  R316, R238

 

Jõearu Marju

Marju.Joearu@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N, 14:05 - 15:40

Vastuvõtt ruumis:  R114

 

Jõhvik Urve

Urve.Johvik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N, 13:00

Vastuvõtt ruumis: R208


K

 

Kaha Inga

Inga.Kaha@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 T, 15:00 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R240

 

Kiristaja Arvis

Arvis.Kiristaja@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 T, 13:00 - 15:00

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

  

  

Kompus Heli

Heli.Kompus@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 T, 14:15

Vastuvõtt ruumis: R315


L

 

Lang Maris

Maris.Lang@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N, 14:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  221

 

Läll Karl-Robert

Karl.Lall@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 N, 15:00

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

 

Leemets Mariann 

Mariann.Leemets@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Lepa Evelin

Evelin.lepa@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T, 14:00 - 15:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

 

Lilleberg Reet

Reet.Lilleberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Linnas Õnne

Onne.Linnas@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 E, T, K, N 14:00 - 16:00

Vastuvõtt ruumis: R216

 

Loorents Helina

Helina.Loorents@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 R, 14:55-15:40 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  R404

 

Loos Indrek-Marek

Indrek-Marek.Loos@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Loot Angela

Angela.Loot@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 K, 12:00 - 13:00

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

 

Luhaorg Rein

Rein.Luhaorg@arte.edu.ee
Konsultatsioon:

Vastuvõtt ruumis: 

 

Lumiste Aire

Aire.Lumiste@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T, 15:00 - 16:00

Vastuvõtt ruumis: R202


M

 

Maaroos Hedi

Hedi.Maaroos@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

  

 

Mandre Meeli

Meeli.Mandre@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 N, 12:55

Vastuvõtt ruumis:  R108

 

Martmaa Helen

Helen.Martmaa@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 R, 14:45 - 15:30

Vastuvõtt ruumis:  R301

 

Mägi Kairi

Kairi.Magi@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
  

Vastuvõtt ruumis:  

 

Menšikova Nadežda

Nadezda.Mensikova@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Meronen Olga

Olga.Meronen@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

 

Michelson Lembit

Lembit.Michelson@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Mihkelson Karina

Karina.Mihkelson@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T, 12:00 - 13:00

Vastuvõtt ruumis:  R207

 

Mirontšik Nadežda

Nadezda.Mirontsik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N, 15:00 - 15:45 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R316 

 

Mänd Heli

Heli.Mand@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  


 

N

 

Nadzhafova Gulnara

Gulnara.Nadzhafova@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 E, 14:50 - 15:40 (pr.keel), N 12:00 - 14:00 (inimeseõpetus)

Vastuvõtt ruumis:  R204, R230 kokkuleppel

 

Nurk Inna

Inna.Nurk@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 E, 14:05 - 15:40 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel


O


P

 

Pajula Toomas

Toomas.Pajula@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E, 14:00 - 15:00

Vastuvõtt ruumis: R302

  

  

Pint Eliis

Eliis.Pint@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 E, K, 14:50 - 15:35 eelneval kokkuleppel 

Vastuvõtt ruumis:  403

 

Pollimann Karin

Karin.Pollimann@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 R, 14:55 - 15:50

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

 

Poudel Diana

Diana.Poudel@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Eelneval kokkuleppel virtuaalne konsultatsioon Zoomis

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

 

Pukk Anu

Anu.Pukk@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 K, 14:50 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R313

 

Puks Janno

Janno.Puks@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E, 14:00 - 15:40 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R406, R407

 

Purm Maire

Maire.Purm@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E, 14:05 - 14:50

Vastuvõtt ruumis: R231

 

Puur Annikki

Annikki.Puur@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 N, 15:00

Vastuvõtt ruumis: R304

 

Puuste Tiina

Tiina.Puuste@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E, 13:00 - 14:00

Vastuvõtt ruumis:  R214


R

 

Raidlepp-Reidak Heidi

Heidi.Raidlepp@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T, 14:00 - 15:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  R205

 

Reinapu Kersti

Kersti.Reinapu@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R206

 

Roosing Sirje

Sirje.Roosing@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  


S, Š

 

Salm Mikk

Mikk.Salm@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

 

Saulin Eda

Eda.Saulin@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Simberg Malle

Malle.Simberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 T, K, 14:55 - 15:40

Vastuvõtt ruumis: R201

 

Sirgo Anett

Anett.Sirgo@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 N, 14:50

Vastuvõtt ruumis: R402

 

Siska Indrek

Indrek.Siska@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 T 14:05

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

 

Still Stefan Jacob

Stefan.Still@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Strahov Merike

Merike.Strahov@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T, 14:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

 

Šank Eneli

Eneli.Sank@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 14:00 - 14:45 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R232


T

Tamm Airi

Airi.Tamm@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 N, 15:00 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  kokkuleppel

 

 

Tiro Reet

Reet.Tiro@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 E, 13:00 - 13:45

Vastuvõtt ruumis: R107

 

Tomingas Anne

Anne.Tomingas@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 R, 14:55 - 15:40 

Vastuvõtt ruumis: R412, R105

 

Tooming Alje

Alje.Tooming@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 T, 14:00

Vastuvõtt ruumis:  R215


U


V

 

Vapper Ilona

Ilona.Vapper@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Vasur Kristina

Kristina.Vasur@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 K, 14:05 - 14:50

Vastuvõtt ruumis: R413

 

Villems Aivar

Aivar.Villems@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N, 14:55 - 15:40 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: kokkuleppel

Viimati muudetud: 30.11.2020