Õpetajad

A B C D E F G H I J K L M N O P R S Z T U V Õ Ä Ö Ü

                        

A

 

Aasmaa Riina

Riina.Aasmaa@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N 14.00 - 15:00
Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Allik Aira

Aira.allik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 14:10
Vastuvõtt ruumis: 407

Arumäe Lilli

Lilli.Arumae@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 14.00 - 15:00
Vastuvõtt ruumis: 414


B

 

Bulai Lilia

Lilia.Bulai@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N 14.45 - 15.30
Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


C


D


E

 

Eikla Tiia

Tiia.Eikla@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 14:00 - 15:00, T 14:50-15:50
ja N 14:50-15:35 kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


F

 


G

 

Gruzdev Mihhail

Mihhail.Gruzdev@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 14:00 - 15:00 eelneval
kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


H

 

Hansen Helju

Helju.Hansen@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
R 13.40-15.40

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Hansen Külli

Kylli.Hansen@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K 14:00-15:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Hiiemäe Sirly

Sirly.Hiiemae@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel va E ja R

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Hindpere-Raudsik Anne

Anne.HindpereRaudsik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


I

 

Idnurm Eda

Eda.Idnurm@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N 12.20 - 14.00

Vastuvõtt ruumis: 315

Iljinskaja Ljubov

Ljubov.Iljinskaja@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 14:00 - 15:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


J

 

Jefimova Oksana-Kristiina

Oksana-Kristiina.Jefimova@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K 14:00 -15:00

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Jõearu Marju

Marju.Joearu@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 13:55 - 15:30

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Jõhvik Urve

Urve.Johvik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


K

 

Kaha Inga

Inga.Kaha@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 14.00- 15.00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Kiristaja Arvis

Arvis.Kiristaja@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 14.00-15.00

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Knõš-Krjukov Lilia

Lilia.Knos-Krjukov@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 11.55 - 12.40, 13.55 - 14.00

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Kobrusepp Tiit

Tiit.Kobrusepp@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K 15.00 - 15.45

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Kompus Heli

Heli.Kompus@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K 14.00 - 15.00

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


L

 

Lang Maris

Maris.Lang@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N 14:00 - 14:45

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Läll Karl-Robert

Karl.Lall@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 14:00 - 15:00

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Lepa Evelin

Evelin.lepa@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 15:00 ja R 13:00

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Lilleberg Reet

Reet.Lilleberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
R 13:55-14:40 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Linnas Õnne

Onne.Linnas@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K ja N 14.00-16.00

Vastuvõtt ruumis: 106 või 107

Loorents Helina

Helina.Loorents@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
R 13:30 - 14:10 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 404

Loos Indrek-Marek

Indrek-Marek.Loos@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K 14:00 - 15:30

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Luhaorg Rein

Rein.Luhaorg@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


M

 

Mandre Meeli

Meeli.Mandre@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 12:40 ja K 13:45 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Martmaa Helen

Helen.Martmaa@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 14:15 - 15:00 

Vastuvõtt ruumis: 301

Menšikova Nadežda

Nadezda.Mensikova@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Mere Rainer

Rainer.Mere@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
14:15 - 15:00

Vastuvõtt ruumis: 405

Merilepp Karin

Karin.Merilepp@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K 15.00 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Meronen Olga

Olga.Meronen@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N 13:50 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Michelson Lembit

Lembit.Michelson@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Mihkelson Karina

Karina.Mihkelson@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
R 13:00 - 14:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Mirontšik Nadežda

Nadežda Mirontšik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K15:00 - 16:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Mänd Heli

Heli.Mand@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


 

N

 

Nadzhafova Gulnara

Gulnara.Nadzhafova@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N 14.20-15.30 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


O


P

 

Paal Tamar

Tamar.Paal@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 9:40 - 10:30 ja T 13:45 - 14:40

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Pajula Toomas

Toomas.Pajula@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 13:45 - 14:15

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Pint Eliis

Eliis.Pint@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 13:20-14:00 või K 14:10-14:50

Vastuvõtt ruumis: 415

Pollimann Karin

Karin.Pollimann@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Pukk Anu

Anu.Pukk@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 15:00 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Puks Janno

Janno.Puks@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Purm Maire

Maire.Purm@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Puur Annikki

Annikki.Puur@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 14:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Puuste Tiina

Tiina.Puuste@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 13:00 ja K 14:00

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Põld Eneli

Eneli.Pold@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 13:00 - 13:45 ja 14:45 - 15:30

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


R

 

Raidlepp-Reidak Heidi

Heidi.Raidlepp@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K 13:45 - 15:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Rebane Merike

Merike.Rebane@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 13:00-13:45 ja N 13:55-14:40 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Reinapu Kersti

Kersti.Reinapu@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N 13:45 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Roosing Sirje

Sirje.Roosing@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K 15:00 - 16:00

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


S, Š

 

Salm Mikk

Mikk.Salm@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 122

Sillaots Lea

Lea.Sillaots@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 13.55 - 14.40 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Simberg Malle

Malle.Simberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K 13:55 - 15:30 ja N 14:45 - 15:30

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Sirgo Anett

Anett.Sirgo@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N 14:10 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 416

Siska Indrek

Indrek.Siska@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Still Stefan Jacob

Stefan.Still@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N 12:40 - 15:00

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Strahov Merike

Merike.Strahov@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Suurmets Viia

Viia.Suurmets@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
K 14:00-15:00 ja N 13:00 - 14: 00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Šank Eneli

Eneli.Sank@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
E 13:45 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


T

 

Tiro Reet

Reet.Tiro@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 13:00 -13:45

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Tomingas Anne

Anne.Tomingas@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
R 13:30 - 15:30 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Tooming Alje

Alje.Tooming@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 14:00 - 15:00

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel


U


V

 

Vallsalu Margit

Margit.Vallsalu@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T ja N 14.45- 15.45

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Vapper Ilona

Ilona.Vapper@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Vasur Kristina

Kristina.Vasur@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
T 13:30 - 15:00

Vastuvõtt ruumis: 413

Villems Aivar

Aivar.Villems@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
N 14:45 - 15:30

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

Viimati muudetud: 19.05.2020