Õppekoda

Õppekoja juhataja: Heli Mänd heli.mand@arte.edu.ee
1. Klassiõpetajate õppetooli juht Riina Aasmaa riina.aasmaa@arte.edu.ee
    Algklasside ainesektsiooni juht Riina Aasmaa riina.aasmaa@arte.edu.ee
2. Humanitaarainete õppetooli juht Arvis Kiristaja arvis.kiristaja@arte.edu.ee
    Eesti keele ainesektsiooni juht Sirly Hiiemäe sirly.hiiemae@arte.edu.ee
    Sotsiaalainete ainesektsiooni juht Arvis Kiristaja arvis.kiristaja@arte.edu.ee
3. Loodusainete õppetooli juht Eliis Pint eliis.pint@arte.edu.ee
    Loodusainete ainesektsiooni juht Sirje Roosing sirje.roosing@arte.edu.ee
    Matemaatika ainesektsiooni juht Margit Vallsalu margit.vallsalu@arte.edu.ee
4. Oskusainete õppetooli juht Heli Kompus heli.kompus@arte.edu.ee
    Kunstide ainesektsiooni juht Eneli Šank eneli.sank@arte.edu.ee
    Kehalise kasvatuse ainesektsiooni juht Aivar Villems aivar.villems@arte.edu.ee
    Muusika ainesektsiooni juht Helina Loorents helina.loorents@arte.edu.ee
5. Võõrkeelte õppetooli juht Tiia Eikla tiia.eikla@arte.edu.ee

    Inglise, saksa ja prantsuse keele ainesektsiooni juht

Anne Tomingas anne.tomingas@arte.edu.ee
    Vene keele ainesektsiooni juht Nadežda Mirontšik nadezda.mirontsik@arte.edu.ee
Viimati muudetud: 22.01.2020