Tugiteenused

Distantsõppe ajal on tugispetsialistid valmis suhtlema nii õpilaste, lastevanemate kui õpetajatega. Selleks palume võtta ühendust vastava tugispetsialistiga e-maili teel, et saaksime leida parema suhtlusviisi.

Ljubov Iljinskaja, HEV koordinaator/õpiabi - asub lapsehoolduspuhkusel

Ljubov.Iljinskaja@arte.edu.ee

  • Hariduslike erivajadustega õpilaste õppetöö koordineerimine 
  • Nõustamine (õpilased, õpetajad, lapsevanemad)
  • Õpiabi osutamine matemaatikas

Mariann Leemets, HEV koordinaator

Mariann.Leemets@arte.edu.eetel: 58879611, vastuvõtt ruumis 116

  • ​Hariduslike erivajadustega õpilaste õppetöö koordineerimine 
  • ​Nõustamine (õpilased, õpetajad, lapsevanemad)

 

Mari Peeters, sotsiaalpedagoog/õpiabi õpetaja (põhikool)

Mari.Peeters@arte.edu.ee, vastuvõtt kokkuleppel

  • Informeerimine, nõustamine ja toetamine (õpilased, õpetajad, lapsevanemad)
  • Probleemidele lahenduste leidmine
  • KiVa (kiusamisvaba kool) lahendused
  • Rõõmude ja murede jagamine

Alje Tooming, eripedagoog, õpiabi õpetaja, väikeklassi õpetaja

Alje.Tooming@arte.edu.ee, vastuvõtt ruumis 116

  • Õpiabi osutamine eesti keeles ja matemaatikas
  • Õpivilumuse kujundamine
  • Lastevanemate nõustamine õppimisprobleemide korral​

Tiiu Kaarjärv, sotsiaalpedagoog (põhikool)

Tiiu.Kaarjarv@arte.edu.ee, vastuvõtt ruumis 117

  • Nõustamine (õpilased, õpetajad, lapsevanemad)
  • Juhtumite lahendamine
  • Individuaalvestlused õpilastega
  • Sotsiaalsete oskuste õpetamine

Mikk Salm, sotsiaalpedagoog (gümnaasium)

Mikk.Salm@arte.edu.ee, vastuvõtt ruumis 122

  • Nõustamine vaimse tervise või elukriisi teemadel (õpilased, õpetajad, lapsevanemad)
  • Individuaalvestlused ja juhtumite lahendamine
  • KiVa (kiusamisvaba kool) lahendused

Maarika Terep, koolipsühholoog

Maarika.Terep@arte.edu.ee, tel: 53540657, vastuvõtt ruumis 419

  • Individuaalne nõustamine ja toetamine (õpilased, õpetajad, töötajad)
  • Grupinõustamine ja konsulteerimine (õpilased, õpetajad, töötajad)
  • Lastevanemate kaasav nõustamine ja toetamine
  • Vaimse tervise toetamise alane nõustamine
  • KiVa (kiusamisvaba kool) lahendused
  • KEEGI EI OLE OMA MUREGA ÜKSI!


53540657

Viimati muudetud: 09.12.2020