2017/2018 õppeaastal töötavad Pallasti 21a hoones järgmised rühmad:

Lapse puuduma jäämisest või lasteaeda tulekust saab teatada hommikul enne kella 09.00-i telefonil 6211521.

 

TÄHELAPSED (eesti õppekeelega sobitusrühm)

Õpetajad: Kersti Pruuli (Kersti.Pruuli@asunduse.edu.ee)
Õpetaja assistent: Kristel Ülejõe (Kristel.Ulejoe@asunduse.edu.ee)
Õpetaja abi: Olga Tsmõg (Olga.Tsmog@asunduse.edu.ee)

TÄHEDRAAKONID (eesti õppekeelega aiarühm,3-6 -aastased lapsed)

Õpetajad: Eneli Kajak (Eneli.Kajak@asunduse.edu.ee) ja Eret Murekas (Eret.Murekas@asunduse.edu.ee)
Õpetaja abi: Maria Tarvas (Maria.Tarvas@asunduse.edu.ee

ÕNNESEENED (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetajad: Veronika Vaglaots (Veronika.Vaglaots@asunduse.edu.ee) ja Julia Bondar (Julia.Bondar@asunduse.edu.ee)
Õpetaja abi: Kerli Kämer (Kerli.Kamer@asunduse.edu.ee

PÄIKESEMAA (eesti õppekeelega sõimerühm)

Õpetajad: Irina Rohusalu (Irina.Rohusalu@asunduse.edu.ee) ja Eeva Kütt (Eeva.Kuett@asunduse.edu.ee)
Õpetaja abi: Svetlana Soloveva (Svetlana.Soloveva@asunduse.edu.ee)

 

Viimati muudetud: 28.03.2018