2019/2020 õppeaastal töötavad Pallasti 19 hoones järgmised rühmad:

Lapse puuduma jäämisest või lasteaeda tulekust saab teatada hommikul enne kella 09.00-i oma rühma telefonil.

 

LINNUPOJAD (eesti õppekeelega liitrühm, 2-7-aastased lapsed)

Õpetaja: Mare Poom (Mare.Poom@asunduse.edu.ee)

Õpetaja: Anastasia Kalinkina (Anastasia.Kalinkina@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Nelia Bila

LEPATRIINU (eesti õppekeelega sõimerühm, 2-3-aastased lapsed)

Õpetaja: Olga Bakaltšuk (Olga.Bakaltsuk@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Silja Paistu (Silja.Paistu@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Marina Bekker

PÄIKESEJÄNKUD (eesti õppekeelega aiarühm, 6-7-aastased lapsed)

Õpetaja: Piret Kostina (Piret.Kostina@asunduse.edu.ee)

Õpetaja: Kerli Karu (Kerli.Karu@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Elo Pulk

MESIKÄPP (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetajad: Julia Vetik (Julia.Vetik@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Ave Rosenthal  (Ave.Rosenthal@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Jelena Svežentseva

TÄHELAPSED (eesti õppekeelega sobitusrühm, 2-7-aastased lapsed)

Õpetaja: Kersti Pruuli (Kersti.Pruuli@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Olga Tsmõg ( Olga.Tsmog@asunduse.edu.ee )

Õpetaja abi: Kätlin Urb

 

Viimati muudetud: 20.01.2020