2019/2020 õppeaastal töötavad Pallasti 21a hoones järgmised rühmad:

Lapse puuduma jäämisest või lasteaeda tulekust saab teatada hommikul enne kella 09.00-i oma rühma telefonil.

 

NAERULINNUD (eesti õppekeelega sõimerühm, 2-3-aastased lapsed)


Õpetaja: Magnus Liir (Magnus.Liir@asunduse.edu.ee)

Õpetaja: Kristel Kukk (Kristel.Kukk@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Irje Bötker

TÄHEDRAAKONID (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Eret Murekas (Eret.Murekas@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Kerli Kämer (Kerli.Kamer@asunduse.edu.ee

Õpetaja abi: Liina Esloon

SINILIBLIKAD (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Reine Raud (Reine.Raud@asunduse.edu.ee)

Õpetaja: Anastasia Voronovitš (Anastasia.Voronovits@asunduse.edu.ee) 

Õpetaja abi: Maimu Krits

PÄIKESEMAA (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Irina Rohusalu (Irina.Rohusalu@asunduse.edu.ee)

Õpetaja: Eeva Kütt (Eeva.Kuett@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Kristina Kirsipuu

 

Viimati muudetud: 13.12.2019