Võta meiega ühendust

Anu Leisner,  anu.leisner[at]tallinnlv.ee  
Augmented Urbans projektijuht

Jaak-Adam Looveer,  jaak-adam.looveer[at]tallinnlv.ee
Arhitekt-linnaplaneerija

Anna Semjonova, anna.semjonova[at]tallinnlv.ee 
Linnaplaneerija    

Mihkel Kõrvits, mihkel.korvits[at]tallinnlv.ee
Linnaplaneerija

Ave Kargaja, ave.kargaja[at]tallinnlv.ee
Geoinformaatika ja kartograafia osakonna juhataja  

Andres Maremäe, andres.maremae[at]tallinnlv.ee
Geoinformaatik, 3D spetsialist

Ivari Rannama, ivari.rannama[at]tallinnlv.ee
Geomaatika teenistuse direktor  

Kristiina Kupper, kristiina.kupper[at]tallinnlv.ee 
Keskkonnaameti haljastuse osakonna juhataja, linna maastikuarhitekt  

Silver Riisalo, silver.riisalo[at]tallinnlv.ee
Haljastuse osakonna juhtivspetsialist

Janno Kauts, janno.kauts[at]tallinnlv.ee
Linnakantselei teabeosakonna juhtivspetsialist

Kristjan Maasalu,  kristjan.maasalu[at]tallinnlv.ee  
Linnavalitsuse kaasamisnõunik, linnapea büroo

Viimati muudetud: 07.12.2018