Võta meiega ühendust

Anu Leisner,  anu.leisner[at]tallinnlv.ee  
Augmented Urbans projektijuht

Jaak-Adam Looveer,  jaak-adam.looveer[at]tallinnlv.ee
Arhitekt-linnaplaneerija

Anna Semjonova, anna.semjonova[at]tallinnlv.ee 
Linnaplaneerija    

Mihkel Kõrvits, mihkel.korvits[at]tallinnlv.ee
Linnaplaneerija

Ave Kargaja, ave.kargaja[at]tallinnlv.ee
Geoinformaatika ja kartograafia osakonna juhataja  

Ivari Rannama, ivari.rannama[at]tallinnlv.ee
Geomaatika teenistuse direktor  

Kristjan Maasalu,  kristjan.maasalu[at]tallinnlv.ee  
Linnavalitsuse kaasamisnõunik, linnapea büroo

Augmented Urbans projektipartnerid:

4 riiki: Eesti, Soome, Rootsi ja Läti
5 linna: Tallinn, Cesis, Riia, Gävle, Helsinki ja Stockholm
10 projektipartnerit: Tallinna Linnavalitsus, Riga Planning Region, Viimsi Vallavalitsus, Cesis omavalitsus, Helsingi Linnavalitsus, Gävle Homestead, Tallinna Ülikool, Stockholmi Ülikool, Gävle Ülikool, Helsingi Metropoolia Ülikool.

Augmented Urbans LOGO.pngTLPA logo.jpgTLU-logo-pilt-vrv-suur.jpg

CB logo RGB.jpgEU flag Estonian horizontal RGB.jpg

Viimati muudetud: 13.07.2018