Võta meiega ühendust

Anu Leisner,  anu.leisner[at]tallinnlv.ee  
Augmented Urbans projektijuht

Anna Semjonova, anna.semjonova[at]tallinnlv.ee 
Linnaplaneerija 

Kaidi Põldoja, kaidi.poldoja[at]tallinnlv.ee
Arhitekt-Strateeg

Paco-Ernest Ulman, paco-ernest.ulman[at]tallinnlv.ee
Arhitekt   

Mihkel Kõrvits, mihkel.korvits[at]tallinnlv.ee
Linnaplaneerija

Ave Kargaja, ave.kargaja[at]tallinnlv.ee
Geoinformaatika ja kartograafia osakonna juhataja  

Andres Maremäe, andres.maremae[at]tallinnlv.ee
Geoinformaatik, 3D spetsialist

Ivari Rannama, ivari.rannama[at]tallinnlv.ee
Geomaatika teenistuse direktor  

Kristiina Kupper, kristiina.kupper[at]tallinnlv.ee 
Keskkonna- ja kommunaalameti haljastuse osakonna juhataja, linna maastikuarhitekt  

Meelis Uustal, meelis.uustal[at]tallinnlv.ee 
Keskkonna- ja kommunaalameti keskkonnahoiu ja -korralduse osakonna looduskaitse juhtivspetsialist

Janno Kauts, janno.kauts[at]tallinnlv.ee
Linnakantselei teabeosakonna juhtivspetsialist

 

Saada projektimeeskonnale oma idee

Viimati muudetud: 18.06.2020