Aukodanikud

kuni
Perenimi Eesnimi Märgi liik Aasta
Belobrovtšev Vitali Teenetemärk 2018
Geršman Maire Teenetemärk 2018
Gnadenteich Uwe Teenetemärk 2018
Gustavson Lauri Teenetemärk 2018
Ivaškevitš Aleksandr Teenetemärk 2018
Jaani Kristian Teenetemärk 2018
Jahu Heinar Teenetemärk 2018
Kaldas Vahur Teenetemärk 2018
Kollist Andres Teenetemärk 2018
Kunila Enn Teenetemärk 2018
Künnis-Beres Kai Teenetemärk 2018
Lang Merike Teenetemärk 2018
Maasik Alvina Teenetemärk 2018
Mägus Feliks Teenetemärk 2018
Olev Väino Teenetemärk 2018
Orgusaar Urmas-Jüri Teenetemärk 2018
Pajula Andres Teenetemärk 2018
Parma Liivi Teenetemärk 2018
Põldmaa Raivo Teenetemärk 2018
Sildna Helen Teenetemärk 2018
Skrobot Vladimir Teenetemärk 2018
Sõtnik Niina Teenetemärk 2018
Zilmer Kai Teenetemärk 2018
Trei Jüri Teenetemärk 2018
Tänavsuu Toivo Teenetemärk 2018
Veinmann Martin Teenetemärk 2018
Allev Raivo Teenetemärk 2017
Arpo Heino-Enn Teenetemärk 2017
Hindov Juhan Teenetemärk 2017
Holm Kaie Teenetemärk 2017
Jõgiaas Aadu Teenetemärk 2017
Järvelaid Peeter Teenetemärk 2017
Kima Anvar Teenetemärk 2017
Kink Vello Teenetemärk 2017
Klett Artur Teenetemärk 2017
Laas Ingrid Teenetemärk 2017
Laasi Elsa Teenetemärk 2017
Levin Adik Teenetemärk 2017
Luik Heili Teenetemärk 2017
Lõoke Alo Teenetemärk 2017
Möldre Agu Teenetemärk 2017
Nikonov Sergei Teenetemärk 2017
Ottoson Rein Teenetemärk 2017
Paas Jaan Teenetemärk 2017
Prussakov Vjatšeslav Teenetemärk 2017
Roots Mari Teenetemärk 2017
Saar Maido Teenetemärk 2017
Sagara Liivi Teenetemärk 2017
Sallo Helgi Teenetemärk 2017
Semjonov Aleksei Teenetemärk 2017
Staniševskaja Veera Teenetemärk 2017
Talts Jaan Teenetemärk 2017
Truu Elmar-Johannes Teenetemärk 2017
Väljataga Mare Teenetemärk 2017
Adlas Raul Teenetemärk 2016
Belobrovtseva Irina Teenetemärk 2016
Eenmaa Ivi Teenetemärk 2016
Erss Mart-Peeter Teenetemärk 2016
Garanža Sergei Teenetemärk 2016
Halla Kaarel-Mati Teenetemärk 2016
Härm Aini Teenetemärk 2016
Kirsel Aili Teenetemärk 2016
Kivikas Tiit Teenetemärk 2016
Kurig Ülo Teenetemärk 2016
Lember Ira Teenetemärk 2016
Lozovaja Svetlana Teenetemärk 2016
Läll Jüri Teenetemärk 2016
Pikhof Tiivi Teenetemärk 2016
Privalova Nelli Teenetemärk 2016
Saarna Ain Teenetemärk 2016
Taevas Jaak Teenetemärk 2016
Tarmak Jüri Teenetemärk 2016
Teder Arvo Teenetemärk 2016
Teekel Siim Teenetemärk 2016
Tilk Helina Teenetemärk 2016
Tsirk Evelin Teenetemärk 2016
Tõnissoo Lembi Teenetemärk 2016
Uibo Andres Teenetemärk 2016
Velman Vladimir Teenetemärk 2016
Viigimaa Margus Teenetemärk 2016
Aunroos Aavo Teenetemärk 2015
Grigorjan Rafik Teenetemärk 2015
Grünberg Maile Teenetemärk 2015
Ivanov Andrei Teenetemärk 2015
Jõks Kalle Teenetemärk 2015
Kivimäe Jüri Teenetemärk 2015
Kople Arvi Teenetemärk 2015
Krabi Rita Teenetemärk 2015
Laev Janek Teenetemärk 2015
Lello Priit Teenetemärk 2015
Mitt Helve Teenetemärk 2015
Murre Aleksandra Teenetemärk 2015
Pajo Tõnis Teenetemärk 2015
Pollisinski Õnne Teenetemärk 2015
Pärtelpoeg Priit Teenetemärk 2015
Rahuoja Eerika Teenetemärk 2015
Stern Sander-Martin Teenetemärk 2015
Zupping Eva-Kaisa Teenetemärk 2015
Veski Anne Teenetemärk 2015
Õiger Karl Teenetemärk 2015
Berman Fjodor Teenetemärk 2014
Ervin Vello Teenetemärk 2014
Fomina Tatjana Teenetemärk 2014
Gans Ljudmilla Teenetemärk 2014
Jegoruškina Tatjana Teenetemärk 2014
Kask Karin Teenetemärk 2014
Kulakov Sergei Teenetemärk 2014
Land Tiit Teenetemärk 2014
Lill Ivo Teenetemärk 2014
Loide Piret Teenetemärk 2014
Malleus Natalia Teenetemärk 2014
Mardna Peeter Teenetemärk 2014
Pedai Ene Teenetemärk 2014
Pihlamägi Olavi Teenetemärk 2014
Pärn Jaan Teenetemärk 2014
Rohtla Heigo Teenetemärk 2014
Sander Ove Teenetemärk 2014
Sarap Milvi Teenetemärk 2014
Sookruus Malle Teenetemärk 2014
Sults Märt Teenetemärk 2014
Talmar Raul Teenetemärk 2014
Tomberg Ene Teenetemärk 2014
Vaggo Aime Teenetemärk 2014
Vaino Lev Teenetemärk 2014
Valmis Aarne Teenetemärk 2014
Veike Ferdinand Teenetemärk 2014
Vilmansen Silvi Teenetemärk 2014
Aun Lilian Teenetemärk 2013
Brandt Alo Teenetemärk 2013
Embrich Irina Teenetemärk 2013
Floren Lonni Teenetemärk 2013
Harak Heino Teenetemärk 2013
Hiie Andres Teenetemärk 2013
Issakov Vladimir Teenetemärk 2013
Jermakov Igor Teenetemärk 2013
Jürgen Aave Teenetemärk 2013
Kalda Helle Teenetemärk 2013
Kallas Olev Teenetemärk 2013
Keldrima Vahur Teenetemärk 2013
Kivi Eve Teenetemärk 2013
Klandorf Merle Teenetemärk 2013
Kriis Jüri Teenetemärk 2013
Leinatamm Tarmo Teenetemärk 2013
Link Ilmar Teenetemärk 2013
Lloyd Charles Teenetemärk 2013
Mõis Jüri Teenetemärk 2013
Novikov Valeri Teenetemärk 2013
Paljak Mare Teenetemärk 2013
Poljakov Juri Teenetemärk 2013
Pärn Ly Teenetemärk 2013
Rannala Viljo Teenetemärk 2013
Saluste Vello Teenetemärk 2013
Sepp Marju Teenetemärk 2013
Suurorg Lagle Teenetemärk 2013
Vähi Tiit Teenetemärk 2013
Aarma Jüri Teenetemärk 2012
Adamson Ilma Teenetemärk 2012
Alaküla Allan Teenetemärk 2012
Alekand Paul Teenetemärk 2012
Argus Sirje Teenetemärk 2012
Gusev Mihhail Teenetemärk 2012
Ilgina Olga Teenetemärk 2012
Jäppinen Kaia Teenetemärk 2012
Kendra Katrin Teenetemärk 2012
Koldits Mart Teenetemärk 2012
Kot Šmuel Teenetemärk 2012
Kuurme Mart Teenetemärk 2012
Lepik Andres Teenetemärk 2012
Männik Anne Teenetemärk 2012
Nõlvak Heimar Teenetemärk 2012
Ots Loone Teenetemärk 2012
Tamm Enno Teenetemärk 2012
Tsenter Leonid Teenetemärk 2012
Vaher (Teniste) Kairi Teenetemärk 2012
Alver Andres Teenetemärk 2011
Braun Hele - Maire Teenetemärk 2011
Herodes Priit Teenetemärk 2011
Kiviking Rudolf Teenetemärk 2011
Kookla Toomas Teenetemärk 2011
Laul Lilia Teenetemärk 2011
Lepp Toomas Teenetemärk 2011
Luhats Toivo Teenetemärk 2011
Länts Ulla Teenetemärk 2011
Otsa Jaanus Teenetemärk 2011
Petrov Valeri Teenetemärk 2011
Pettai Iris Teenetemärk 2011
Zukerman Aleksandr Teenetemärk 2011
Tšurilin Nikolai Teenetemärk 2011
Vitsur Heido Teenetemärk 2011
Vladislavlev Mihhail Teenetemärk 2011
Berg Maimu Teenetemärk 2010
Bunder Olga Teenetemärk 2010
Fjuk Ignar Teenetemärk 2010
Haud Jaak Teenetemärk 2010
Järve Ain Teenetemärk 2010
Kalde Irina Teenetemärk 2010
Kirt Eha Teenetemärk 2010
Koppel Peep Teenetemärk 2010
Kotola Sirkka Teenetemärk 2010
Laanmäe Kaja Teenetemärk 2010
Nairismägi Leelo Teenetemärk 2010
Ratas Rein Teenetemärk 2010
Säärekõnno Malle Teenetemärk 2010
Zahharov Jassi Teenetemärk 2010
Tammsalu Jaan Teenetemärk 2010
Turu Nelja Teenetemärk 2010
Uukkivi Arvo Teenetemärk 2010
Vaab Lea Teenetemärk 2010
Vinni Rein Teenetemärk 2010
Allikvee Ralf Teenetemärk 2009
Annus Eve Teenetemärk 2009
Barabaner Hanon Teenetemärk 2009
Hurt Tiiu Teenetemärk 2009
Jantšek Svetlana Teenetemärk 2009
Kaabel Väinu Teenetemärk 2009
Kanter Gerd Teenetemärk 2009
Kofkin Aleksander Teenetemärk 2009
Krieger Reet Teenetemärk 2009
Kööp Arne-Lembit Teenetemärk 2009
Linholm Hugo Teenetemärk 2009
Meidra Sirje Teenetemärk 2009
Nigesen Kersti Teenetemärk 2009
Põldemaa Kersti Teenetemärk 2009
Ratas Jüri Teenetemärk 2009
Riives Jüri Teenetemärk 2009
Ruutsoo Rein Teenetemärk 2009
Saart Raik Teenetemärk 2009
Sepp Toomas Teenetemärk 2009
Soova Liivi Teenetemärk 2009
Valdmann Ain Teenetemärk 2009
Volkov Igor Teenetemärk 2009
Aasmäe Hardo Teenetemärk 2008
Demjanov Dmitri Teenetemärk 2008
Gradova Ljudmilla Teenetemärk 2008
Jakobson Ants Teenetemärk 2008
Kallo Kalev Teenetemärk 2008
Laud Cilja Teenetemärk 2008
Lepp Peeter Teenetemärk 2008
Levandi Anna Teenetemärk 2008
Majass Mari Teenetemärk 2008
Melsas Merike Teenetemärk 2008
Ninnas Toivo Teenetemärk 2008
Paas Liidi Teenetemärk 2008
Padar Tiit Teenetemärk 2008
Panov Vladimir Teenetemärk 2008
Saluveer Aarne Teenetemärk 2008
Turovski Aleksei Teenetemärk 2008
Varrak Maruta Teenetemärk 2008
Dubovik Boris Teenetemärk 2007
Iknojan Garik Teenetemärk 2007
Kõlvart Liidia Teenetemärk 2007
Lumi Harri Teenetemärk 2007
Marlen Robert Teenetemärk 2007
Mikk Arne Teenetemärk 2007
Moosus Mart Teenetemärk 2007
Mäeltsemees Sulev Teenetemärk 2007
Parek Lagle Teenetemärk 2007
Parve Maike Teenetemärk 2007
Peterson Tiiu Teenetemärk 2007
Piir Gustav Peeter Teenetemärk 2007
Päll Peeter Teenetemärk 2007
Raukas Anto Teenetemärk 2007
Tonsiver Heino Teenetemärk 2007
Truve Rando Teenetemärk 2007
Aaslaid Milvi Teenetemärk 2006
Ellamaa Andres Teenetemärk 2006
Heidmets Mati Teenetemärk 2006
Kangro Tauno Teenetemärk 2006
Kiisk Kaljo Teenetemärk 2006
Lahe Ants Teenetemärk 2006
Lutsar Andres Teenetemärk 2006
Martinson Merike Teenetemärk 2006
Mihhailov Leonid Teenetemärk 2006
Priimägi Linnar Teenetemärk 2006
Remmel Ilve-Teisi Teenetemärk 2006
Roosma Sulev Teenetemärk 2006
Rõõmus Riho Teenetemärk 2006
Songisepp Mati Teenetemärk 2006
Surva Hirvo Teenetemärk 2006
Terk Erik Teenetemärk 2006
Uuetalu Heino Teenetemärk 2006
Valk Marika Teenetemärk 2006
Valt Lembit Teenetemärk 2006
Hankewitz Heino Teenetemärk 2005
Jakobs (metropoliit Kornelius) Vjatšeslav Teenetemärk 2005
Kiik (Puur) Helmi Teenetemärk 2005
Puhkim Külli Teenetemärk 2005
Raud Maret Teenetemärk 2005
Zeiger Horre Teenetemärk 2005
Teesalu Tõnis Teenetemärk 2005
Böckler Teddy Teenetemärk 2004
Kõrb Kaie Teenetemärk 2004
Laitinen Leevi Teenetemärk 2004
Lokk-Tramberg Tiina Teenetemärk 2004
Polli Tiiu Teenetemärk 2004
Pundi Raimund Teenetemärk 2004
Saul Peeter Teenetemärk 2004
Tarum Matti Teenetemärk 2004
Tootsen Toivo Teenetemärk 2004
Tšernogorova Margarita Teenetemärk 2004
Vane Villu Teenetemärk 2004
Vohu Ene Teenetemärk 2004
Baskin Eino Teenetemärk 2003
Keevallik Andres Teenetemärk 2003
Lõhmus Leho Teenetemärk 2003
Lääts Heli Teenetemärk 2003
Paadam Juhan Teenetemärk 2003
Soosaar Enn Teenetemärk 2003
Školnikov Semjon Teenetemärk 2003
Vallmann Charles-Villem Teenetemärk 2003
Kerge Elle Teenetemärk 2002
Lainevee Teet Teenetemärk 2002
Nei Iivo Teenetemärk 2002
Nool Erki Teenetemärk 2002
Nüganen Elmo Teenetemärk 2002
Ots Jaan Teenetemärk 2002
Puskar Mari-Anna Teenetemärk 2002
Runge Aino Teenetemärk 2002
Tennosaar Kalmer Teenetemärk 2002
Tkatšenko Dmitri Teenetemärk 2002
Tõnisson Liina Teenetemärk 2002
Uppin Jüri Teenetemärk 2002
Vende Valdeko Teenetemärk 2002
von zur Mühlen Heinrich Teenetemärk 2002
Vrait Silvi Teenetemärk 2002
Aamer Ülle Teenetemärk 2001
Erm Anne Teenetemärk 2001
Hurt Egon Teenetemärk 2001
Kamps Rein Teenetemärk 2001
Kormašov Nikolai Teenetemärk 2001
Nerman Robert Teenetemärk 2001
Saakjan Feliks Teenetemärk 2001
Kangropool Rasmus Teenetemärk 2000
Mustonen Andres Teenetemärk 2000
Mägi Mati Teenetemärk 2000
Pihla Silvi Teenetemärk 2000
Sulling Toomas Teenetemärk 2000
Heinvere Uno Teenetemärk 1999
Klitsner Naima Teenetemärk 1999
Kuzina Natalja Teenetemärk 1999
Lipp Heino Teenetemärk 1999
Martinson Madis Teenetemärk 1999
Miller Voldemar Teenetemärk 1999
Elštein Natan Teenetemärk 1998
Kotkas Johannes Teenetemärk 1998
Laan Ingrid Teenetemärk 1998
Loitme Tiia-Ester Teenetemärk 1998
Luckhardt Karl Heinz Teenetemärk 1998
Lõiv Udo Teenetemärk 1998
Metsaorg Linda Teenetemärk 1998
Nittim Johannes Teenetemärk 1998
Rahula Lydia Teenetemärk 1998
Ilmoja Vello Teenetemärk 1997
Kaljuste Tõnu Teenetemärk 1997
Kuuskemaa Jüri Teenetemärk 1997
Leesi Lauri Teenetemärk 1997
Paul Toomas Teenetemärk 1997
Tšikin Aleksander Teenetemärk 1997
Englas August Teenetemärk 1996
Kaal Mati Teenetemärk 1996
Karolin Raivo Teenetemärk 1996
Lepnurm Hugo Teenetemärk 1996
Pullat Raimo Teenetemärk 1996
Reek Salme Teenetemärk 1996
Gustavson Heino Teenetemärk 1995
Kallion Ivar Teenetemärk 1995
Mägi Tiina Teenetemärk 1995
Norak Albert Teenetemärk 1995