Kontaktid

AvaLinn äpi tagasiside, avalinn[at]tallinnlv.ee

Kristjan Maasalu,  kristjan.maasalu[at]tallinnlv.ee  
Linnavalitsuse kaasamisnõunik, linnapea büroo

Anu Leisner,  anu.leisner[at]tallinnlv.ee  
Projektijuht (Baltic Urban Lab, Augmented Urbans)

Jaak-Adam Looveer,  jaak-adam.looveer[at]tallinnlv.ee
Arhitekt-linnaplaneerija

Anna Semjonova, anna.semjonova[at]tallinnlv.ee 
Linnaplaneerija    

Mihkel Kõrvits, mihkel.korvits[at]tallinnlv.ee
Linnaplaneerija

Ave Kargaja, ave.kargaja[at]tallinnlv.ee
Geoinformaatika ja kartograafia osakonna juhataja  

Ivari Rannama, ivari.rannama[at]tallinnlv.ee
Geomaatika teenistuse direktor  

Viimati muudetud: 23.10.2018