Rühmade info

Rühma nimetus

Personal

Kontakt

Sõim I Kuldkalake

Tatjana Ulanova

Firuza Valiyeva

Galina Naumova

kuldkalake@mail.ru

tel 56040715

Sõim II Maimuke

Tatjana Katajeva

Jelena Frolova

Nelja Jablokova

krabiki2@mail.ru

tel 53786623

Aed I Krabike 

Tatjana Katajeva

Natalja Belov

Alla Petkunene

maimuke@mail.ru

tel 53560727

53786623

Noorem rühm I

Pingviinikesed

Olena Reintamm

Katre Vester

Alesja Nõu

pingviinikesed@mail.ru

tel 57587333

Noorem rühm II

Merivähike 

Antonina Stjopotškina

Alla Ambardanjan

Svetlana Kuleš

merivahike@mail.ru

tel 5524917

Keskmine rühm I

Merilõvike

Galina Sokolova

Polina Nikiforova

Firuza Valiyeva

merilovike@mail.ru

tel 54582097

Keskmine rühm II

Meritäheke

Liudmila Voshegova

Vanda  Verhogljad

Tatjana  Sadeeva

meritaheke@lad.tln.edu.ee

tel 5181342

Vanem rühm I

Merikilpkonnake

Tatjana Erenberg

Larissa Vasnevskaja

Ljudmilla Galaguš

merikilpkonnake@mail.ru

tel 56377520

Vanem rühm II

Kaheksajalake

Margarita Kuznetšihhina

Natalja Meronen

Šheki Hanum Ahmedova

kaheksajalake@mail.ru

tel 56040505

Vanem rühm III  (keelekümblusrühm)

Merihobuke

Marina Koroljova

Ene Raud

Ljubov Beloussova

merihobuke@mail.ee

tel 56047621

Vanem rühm IV

Merikarbike

Jelena Jelohhina

Olesja Vlassova

Niina Jelizarova

karbike@mail.ru

58498928

Viimati muudetud: 15.01.2018