Tallinna planeeringute register

  • Tallinna planeeringute register (TPR) on avalik veebirakendus, mis loodi 2005.a projekteerimistingimuste, ehitusmääruste, ehitusprojektide, detail-, üld-, ja teemaplaneeringute menetlemiseks ning nimetatud menetlustega seotud teabe esitamiseks.

Varasemad kui 2005. aastal menetletud ehitusprojektide, detailplaneeringute ja projekteerimistingimuste info on kättesaadav TLPA arhiivist.

2015. a märtsis võeti kasutusele Tallinna planeeringute registri uus tarkvara ning sellest tulenevalt jagunesid menetlusliigid registri tarkvaraversioonide alusel järgnevalt:

 

Detail- ja üldplaneeringud

TPR.jpgAadressilt https://tpr.tallinn.ee on kättesaadavad detail- ja üldplaneeringute andmed ning samas toimub ka nimetatud planeeringute menetlemine. Registrisse sisselogimine toimub id-kaardi või mobiil-id  kaudu. Kõigil isikutel on võimalik siseneda registrisse klient rollis, registris on asutustel võimalik määrata isikuid, kellel on õigus asutuse töötajana registris määratud rollis (näiteks projekteerija) tegutseda, täpsemat infot selle kohta leiate kasutusjuhendist.

Ehitusload

Ehituslubade info on kättesaadav Ehitisregistrist.

 

TPR juhendid ja abimaterjalid, korduma kippuvad küsimused (KKK) ja vastused:

File-pdf-32.pngTPR kasutajajuhend jaFile-pdf-32.pngTPR kaardijuhend

File-pdf-32.pngTPR tärk- ja ruumiandmete nõuded ning andmete elektroonilise sisestamise juhend

 

Täiendavad abimaterjalid:

 

Videojuhendid:

 

Kontaktandmed:

Kõik Linnaplaneerimise Ameti kontaktandmed: Töötajate kontaktandmed

Üldised küsimused eri valdkondade osas (teenindusbüroo): teenindus[at]tallinnlv.ee, tel. 640 4141, http://www.tallinn.ee/est/teenindusburoo

Detailplaneeringute menetluslikud küsimused (N: mis seis on dokumentidega, menetlusega jms.) piirkonniti:

 Detailplaneeringute sisuküsimused (N: mida ja kuhu võib ehitada koostamisel olevate planeeringute alal, mida kavandatakse jms) piirkonniti, detailplaneeringute arhitektide kontaktid:

 

Projekteerimistingimustega seotud küsimused: tel. numbrid piirkonniti

Ehitusprojektidega (ehitusluba, ehitusteatis, kasutusluba jms.), seotud küsimused: tel. 640 4254, 640 4459, Kõik osakonna kontaktid

Eesti.ee portaali kasutajatugi: tel. 663 0230, help[at]ria.ee, https://www.ria.ee/kasutajatugi

ID kaardi abikeskus: http://id.ee/index.php?id=10583 ja kasutajatugi tel. 677 3377, abi[at]id.ee

Ehitisregistri (EHR) tugi: tel. 625 6352, 625 6445, ehr[at]mkm.ee

Planeeringute registri (TPR) tehniline tugi (tehnilised probleemid): tprtugi[at]tallinnlv.ee, tel. 52 17451, TPR juhendid ja infomaterjalid, KKK

 

 

Viimati muudetud: 23.10.2018