Õpetajad

Töötajate e-post: eesnimi.perenimi@ehtehg.ee

Täppidega tähed nimes, kaotavad täpid, tilde kaob. Sidekriipsuga nimi jääb nagu ta on.

Õpetaja Aine Klassijuhatamne E-mail
Milana Aksjonova eesti keel 8B milana.aksjonova[ät]ehtehg.ee
Irina Aleksandrova algkool 1C irina.aleksandrova[ät]ehtehg.ee
Ilja Aleksejev kehaline kasvatus   ilja.aleksejev[ät]ehtehg.ee
Marina Anissimova algkool 1A marina.anissimova[ät]ehtehg.ee
Deniss Arhipov inglise keel   deniss.arhipov[ät]ehtehg.ee
Marina Basenko algkool   marina.basenko[ät]ehtehg.ee
Natalja Beresneva vene keel 9B natalja.beresneva[ät]ehtehg.ee
Ljudmilla Biba keemia 8C ljudmilla.biba[ät]ehtehg.ee
Aleksandra Bogorodskaja kehaline kasvatus   aleksandtra.bogorodskaja[ät]ehtehg.ee
Tamara Borozdina matemaatika 7D tamara.borozdina[ät]ehtehg.ee
Oleg Dobrzanski füüsika   oleg.dobrzanski[ät]ehtehg.ee
Vladislav Feradko inglise keel   vladislav.feradko[ät]ehtehg.ee
Olga Gavrilova eesti keel   olga.gavrilova[ät]ehtehg.ee
Oxana Gapon inglise keel   oxana.gapon[ät]ehtehg.ee
Svetlana Gapon eesti keel   svetlana.gapon[ät]ehtehg.ee
Tatjana Galkina vene keel   tatjana.galkina[ät]ehtehg.ee
Margarita Gassanova vene keel margarita.gassanova[ät]ehtehg.ee
Julia Gelb   7V, 8V julia.gelb[ät]ehtehg.ee
Natalja Gnatovskaja algkool 2А  natalja.gnatovskaja[ät]ehtehg.ee
Irina Gostimskaja keelekümblus 12A irina.gostimskaja[ät]ehtehg.ee
Ilona Gotovtšikova inglise keel   ilona.gotovtsikova[ät]ehtehg.ee
Olga Groznova algkool 3B olga.groznova[ät]ehtehg.ee
Svetlana Grynyk ajalugu   svetlana.grynyk[ät]ehtehg.ee
Tatjana Gunar eesti keel   tatjana.gunar[ät]ehtehg.ee
Natalja Gussakova ajalugu 6D natalja.gusakova[ät]ehtehg.ee
Valentina Haustova prantsuse keel   valentina.haustova[ät]ehtehg.ee
Jelena Hohlova kunstiõpetus   jelena.hohlova[ät]ehtehg.ee
Olga Dvorjadkina algkool   7Y olga.dvoriadkina[ät]ehtehg.ee
Jelena Judina geograafia, uurimistöö alused jelena.judina[ät]ehtehg.ee
Oleksi Inno robootikaringi juht   oleksi.inno[ät]ehtehg.ee
Inna Ivanova algkool, PPR   inna.ivanova[ät]ehtehg.ee
Ljudmilla Ivaskevits keemia   ljudmilla.ivaskevits[ät]ehtehg.ee
Ljudmila Kabanova  prantsuse keel   ljudmilla.kabanova[ät]ehtehg.ee
Aleksandr Kahro tööõpetus   aleksandr.kahro[ät]ehtehg.ee
Anželika Kahro eesti keel     anzelika.kahro[ät]ehtehg.ee
Galina Kaleininkene eesti keel, muusika 6Y galina.keleininkene[ät]ehtehg.ee
Jelena Kalinina inglise keel 9A jelena.kalinina[ät]ehtehg.ee
Natalja Kapitonova prantsuse keel   natalja.kapitonova[ät]ehtehg.ee
Jana Kerner algkool 1B jana.kerner[ät]ehtehg.ee
Olga Klink terviseõpetus 10A olga.klink[ät]ehtehg.ee
Lidia Kolesnikova algkool lidia.kolesnikova[ät]ehtehg.ee
Albert Koltunov kehaline kasvatus   albert.koltunov[ät]ehtehg.ee
Ilona Kononova eesti keel, algkool 4B ilona.kononova[ät]ehtehg.ee
Marika Kransiver eesti keel 11A marika.kransiver[ät]ehtehg.ee
Aleksandra Kryzhanovskaya inglise keel   aleksandra.kryzhanovskaya[ät]ehtehg.ee
Larissa Kutšinskaja biloogoa 9C larissa.kutchinskaja[ät]ehtehg.ee
Jelena Kuznetsova matemaatika   jelena.kuznetsova[ät]ehtehg.ee
Õnnela Leedo-Küngas eesti keel   onnela.leedo-kungas[ät]ehtehg.ee
Darja Levanchuk  ajalugu   darja.inno[ät]ehtehg.ee
Eleonora Loginova  muusika   eleonora.loginova[ät]ehtehg.ee
Irina Maksimenko eesti keel  6C irina.maksimenko[ät]ehtehg.ee
Natalja Malinina algkool   3C natalja.malinina[ät]ehtehg.ee
Svetlana Melnikova eesti keel 6B svetlana.melnikova[ät]ehtehg.ee
Raissa Matejuk математика  raissa.matejuk[ät]ehtehg.ee
Ljudmilla Mets eesti keel   judmilla.mets[ät]ehtehg.ee
Ülle Murmann eesti keel   ulle.murmann[ät]ehtehg.ee
Maria Mihhaljova prantsuse keel   maria.mihhaljova[ät]ehtehg.ee
Dmitri Mištšenko arvutiõpetus   dmitri.mistsenko[ät]ehtehg.ee
Aleks Moppel eesti keel   aleks.moppel[ät]ehtehg.ee
Žanetta Movko algkool   3A zanetta.movko[ät]ehtehg.ee
Tatjana Moskaljova algkool, PPR   tatjana.moskaljova[ät]ehtehg.ee
Žanna Naumovskaja rütmika   zanna.naumovskaja[ät]ehtehg.ee
Dana Netšiporuk algkool 7U dana.netsiporuk[ät]ehtehg.ee
Ljudmila Otseljuk kehaline kasvatus   andrei.netsajev[ät]ehtehg.ee
Inna Paio algkool  4A inna.pajo[ät]ehtehg.ee
Jelena Rogozeva vene keel ja kirjandus jelena.rogozeva[ät]ehtehg.ee
Irina Rõžova prantsuse keel irina.rozova[ät]ehtehg.ee
Natalja Šubina ajalugu 7B natalja.shubina[ät]ehtehg.ee
Natalia Shumilova algkool  2B natalja.shumilova[ät]ehtehg.ee
Alla Sigal prantsuse keel   alla.sigal[ät]ehtehg.ee
Irina Smirnova inglise keel 9V irina.smirnova[ät]ehtehg.ee
Marina Štšigorets-Sokolova muusika   marina.stsigorets[ät]ehtehg.ee
Svetlana Sokolova kodundus   svetlana.sokolova[ät]ehtehg.ee
Natalja Strugovets matemaatika 7C natalja.strugovets[ät]ehtehg.ee
Ljubov Suslova bioloogia   ljubov.suslova[ät]ehtehg.ee
Viktoria Šavurskaja inglise keel 7A viktoria.savurskaja[ät]ehtehg.ee
Erika Suure eesti keel 9D erika.suure[ät]ehtehg.ee
Maksim Šotin kehaline kasvatus   maksim.sotin[ät]ehtehg.ee
Jelena Tammjarv eesti keel     jelena.tammjarv[ät]ehtehg.ee
Irina Telkinen vene keel 6A irina.telkinen[ät]ehtehg.ee
Kristina Vasylkivska tabtsu ring kristina.vasylkivska[ät]ehtehg.ee
Lilia Volkova kodundus   lilja.volkova[ät]ehtehg.ee
Olga Volkova algkool 4C, 8D olga.volkova[ät]ehtehg.ee
Irina Voitsehovitš algkool 2C irina.voitsehovits[ät]ehtehg.ee
Jelena Walz eesti keel   jelena.valts[ät]ehtehg.ee
Svetlana Zaugarova koori juht   svetlana.zaugarova[ät]ehtehg.ee
Olga Ždanova inglise keel   olga.zdanova[ät]ehtehg.ee
Olga Yermakova matemaatika 8A olga.yermakova[ät]ehtehg.ee
Viimati muudetud: 03.09.2019