Консультация владельцев памятников старины

Консультация владельцев объектов культурного наследия по воросам методики реставрации и законодательства об охране памятников старины.
  • Приходи на консультацию по адресу Raekoja plats 12

    Департамент городского планирования

    • Служащий:

      Henry Kuningas

    • Телефон:

      6457187

    • э-почта:

      henry.kuningas@tallinnlv.ee

    • Вебадрес:

      смотри

    • Комментарий:

      Kõik Tallinna vanalinna puudutavad küsimused.

    • Служащий:

      Eero Kangor

    • Телефон:

      6457189

    • э-почта:

      eero.kangor@tallinnlv.ee

    • Вебадрес:

      смотри

    • Комментарий:

      Pühakodade ja restaureerimistoetuste küsimuses.

    • Служащий:

      Urve Arukaevu

    • Телефон:

      6457188

    • э-почта:

      urve.arukaevu@tallinnlv.ee

    • Вебадрес:

      смотри

    • Комментарий:

      Mälestiste tähistamise, reklaamide ja teabekandjate paigutamise osas nõustamine.

      Vanalinna ja eeslinnade mälestiste kaitsealadele välikohvikute, kioskite jm väikeinvetari paigutamine.

    • Служащий:

      Ragnar Nurk

    • Телефон:

      6457183

    • э-почта:

      ragnar.nurk@tallinnlv.ee

    • Вебадрес:

      смотри

    • Комментарий:

      arheoloogiat puudutavates küsimustes

    • Служащий:

      Boris Dubovik

    • Телефон:

      6457176

    • э-почта:

      boris.dubovik@tallinnlv.ee

    • Вебадрес:

      смотри

    • Комментарий:

      Eeslinnade kinnismälestised.

      Restaureerimistoetuste küsimused.

    • Служащий:

      Diana Haapsal

    • Телефон:

      6457175

    • э-почта:

      diana.haapsal@tallinnlv.ee

    • Вебадрес:

      смотри

    • Комментарий:

      Eeslinnades asuvad kinnismälestised, peamiselt militaar- ja tööstusobjektid, kalmistud.

       

    • Пн

      (14:00 - 17:00)

    • Чт

      (9:00 - 12:00)

  • Позвони по телефону ....

  • Оказывающие услугу   Место оказывания услугу