Skip to content
Accessibility
 °C
Search for information, services, etc.

Taaskasutus nädal

Taaskasutus nädal

Tibekste rühma kuusk ja Vikerkaare rühma massaazivaip.jpg  Päevalille rühma Vanalinn.jpg Lepatriinu ja Täheke rühma tööd.jpg

18.-26. novembril toimus üleeuroopalise jäätmetekke vähendamise nädala raames lasteaias taaskasutusnädal.

Rühmades toimusid töötoad, kus taaskasutati materjale (paber- ja kartongijäätmed, vanad ajakirjad, kalendrid, riie, pakendid, plastpudelid, korgid, konservikarbid, toodete südamikud jne). Rohelise kooli programmi raames valmistasid Vikerkaare rühma lapsed massaažimati, Lepatriinude ja Päevalille rühm Tallinna vanalinna hoonete, tornide ja linnamüüri maketid, Suure taimejahi projekti raames Päikese rühm lasteaia õueala kollaaži, Tähekese rühm jõulukompositsiooni ja Tibukeste rühm tarbeesemeid. Valminud töödest oli saalis näitus.

Koostöös õpetajate ja lastevanematega kogusime kasutatud tekke, linu, käterätikuid jm Tallinna  loomade varjupaigale. Kogutud asjad anname üle 5.detsembril.                         

Varjupaik (2).jpeg    Varjupaik1.jpeg        Varjupaik.jpeg     

Koostöös lastevanematega kogusime läbiloetud ja vanu lasteraamatuid, millest ei ole kahju loobuda, et need leiaksid uue omaniku. Raamaturing jätkub.

Täname kõiki õpetajaid ja lapsevanemaid, kes taaskasutusnädala kordaminekule kaasa aitasid ja Tallinna loomade varjupaika toetasid.

Last modified 21.02.2024