AvalehtTallinna Energiaagentuur › Nõustamine

Nõustamine


Tallinna Energiaagentuur pakub linna  ametitele ja hallatavatele asutustele nõu energiaressursside säästlikumaks kasutamiseks -  seda nii küttekulude, elektri, vee kui transpordis kasutatavate kütuste osas.

Tallinna Energiaagentuur annab sõltumatut ja erapooletut nõu elamute rekonstrueerimislahenduste osas nii eramajade kui korterelamute elanikele ja elamute majandamise ja haldamise eest valitsevatele isikutele korraldades erinevaid teabepäevi ja personaalseid konsultatsioone soovijatele.

Tallinna Energiaagentuuris  on väljas tutvustav materjal hoonete soojustamise  erinevate ehitusmaterjalide, soojuspumpade ja päikesepaneelide, kütte- ja venilatsioonisüsteemide lahenduste kohta. Paberkandjal infomaterjali ja tutvustavaid bülletääne jagame huvilistele ka koduseks tutvumiseks kaasa. Väljapaneku tutvustus on kajastatud ka fotoalbumis: http://www.tallinn.ee/est/energiaagentuur/Tallinna-Energiaagentuur-6

 

Tallinna Energiaagentuuris on elanikkonna teenindamiseks samad vastuvõtuajad mis mujalgi linna asutustes:

esmaspäeval kell 14-18 ja neljapäeval kell 9-12.  

Konsultatsioonile tulekul on kindluse mõttes siiski parem endast eelnevalt teada anda ja kirjalikult aeg kokku leppida info@tallinnea.ee, nii saame tagada, et korraga poleks palju erinevate huvidega kodanikke ja tagatud oleks personaalne lähenemine. Samuti võib saata küsimusi energiatõhususe alaste murede korral info@tallinnea.ee, vastame võimalikult kiiresti.

 

 

 

 

Viimati muudetud: 28.01.2015