09.01.2017

Heategevuslik jõululaat täitis oma ülesande

Neljandal advendil kogunes Kakumäe Talleke & Pullike restorani parklasse enneolematult palju kauplejaid üle Eesti, avatud oli sepikoda, jõulukroonide töötuba ja jõuluvana postkontor.

Kakumäe Rahva Seltsi ja Veerise perekodu koostööl valmisid eelnevalt kaunid laste kujundatud jõulukaardid, mida ostes toetati perekodu. Laadakauplejad pakkusid rikkalikku valikut toidukraami jõululauale, aga ka kohapeal söömiseks. Lastele jagas üllatusi muhe jõuluvana ja terve päev kostis ilus jõulumuusika. Kohal oli rahvast Kakumäelt ja kaugemalt, lisaks veel palju toredaid koeri!

Kakumäe Rahva Selts tänab kõiki kauplejaid ja inimesi, kes annetasid raha Veerise perekodu heaks! Annetuskasti laekus kokku 514,86 eurot, mille eest õnnestus osta kõrge sahtlitega sügavkülmik Candy, hinnaga 349 eurot. Allesjäänud raha kasutab selts kevadel perekodu välimööbli materjali ostmiseks. Mööbli ehitavad Kakumäe Rahva Seltsi liikmed ise tasuta valmis. Vana aasta viimasel päeval viidi uude sügavkülmikusse ka maitsvaid kingitusi.