Consultation for the owner of a monument

Consultation for the owners of monuments in issues related to restoration methods and heritage conservation legislation.
  • Come for consultation at Raekoja plats 12

    City Planning Department

    • Official:

      Henry Kuningas

    • Telephone:

      6457187

    • E-mail:

      henry.kuningas@tallinnlv.ee

    • Web address:

      look

    • Comment:

      Kõik Tallinna vanalinna puudutavad küsimused.

    • Official:

      Eero Kangor

    • Telephone:

      6457189

    • E-mail:

      eero.kangor@tallinnlv.ee

    • Web address:

      look

    • Comment:

      Pühakodade ja restaureerimistoetuste küsimuses.

    • Official:

      Urve Arukaevu

    • Telephone:

      6457188

    • E-mail:

      urve.arukaevu@tallinnlv.ee

    • Web address:

      look

    • Comment:

      Mälestiste tähistamise, reklaamide ja teabekandjate paigutamise osas nõustamine.

      Vanalinna ja eeslinnade mälestiste kaitsealadele välikohvikute, kioskite jm väikeinvetari paigutamine.

    • Official:

      Ragnar Nurk

    • Telephone:

      6457183

    • E-mail:

      ragnar.nurk@tallinnlv.ee

    • Web address:

      look

    • Comment:

      arheoloogiat puudutavates küsimustes

    • Official:

      Diana Haapsal

    • Telephone:

      6457175

    • E-mail:

      diana.haapsal@tallinnlv.ee

    • Web address:

      look

    • Comment:

      Eeslinnades asuvad kinnismälestised, peamiselt militaar- ja tööstusobjektid, kalmistud.

       

    • Official:

      Aljona Kamenik

    • Telephone:

      6457174

    • E-mail:

      aljona.kamenik@tallinnlv.ee

    • Web address:

      look

    • Comment:

      Eeslinnade kinnismälestised.

      Restaureerimistoetuste küsimused.

    • M

      (14:00 - 17:00)

    • Th

      (9:00 - 12:00)

  • Call to ....

  • Providers   Service providing location