Kaks ilusat traditsiooni said kokku: Kristiine kevadlaat ja Veneetsia karneval

28. mail kutsus Kristiine Linnaosa Valitsus kõiki pealinlasi Löwenruh parki (Mustamäe tee 59), kus olid ühendatud esimest korda kaks meie linnaosa traditsioonilist üritust – Kristiine kevadlaat ja värvikas Veneetsia karneval.

„Kristiine Linnaosa Valitsus on korraldanud juba aastaid linnaosas kevadlaata, ka Veneetsia karneval on olnud Kristiine traditsiooniliseks ürituseks juba viis aastat, ning sel korral proovisime teha asja uutmoodi – liitsime kaks toredat pereüritust meie armastatud Löwenruh parki. Võib olla saab sellest ka üks uus ilus traditsioon. Laadamöll alustas juba kell 10, karnevali kultuuriprogramm algas kell 13,“ lisas Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev.

Kevadlaadale tuli kauplema üle 70 müüja üle kogu Eesti. Pakuti mahetoodangut, istikuid ja taimi, puu ja köögivilju ning mett. Ei puudunud ka käsitöötooted. Uudistamist jätkus kõigile.

Veneetsiat meenutavas ajaloolises Löwenruh pargis toimus lustlik ja koloriitne karneval, kus esinesid erinevad tantsu- ja lauluansamblid, kõlas Veneetsia muusika, toimusid konkursid ning kirevate kostüümidega rõõmustas maskide defilee.