Kristiine linnaosa suur vastlatrall

9. veebruaril algusega kell 17 toimus Suur vastlatrall koduses Räägu pargis. Vastlalisi oli palju ning kõigil kohaletulnutel hea tuju. ­Lumepuudusel sai saan rattad alla ning ­mudilasi rõõmustas vahva vankrisõit poniga. Spordihuvilistele lastele toimusid võistlused. Proovile pandi ennast erinevatel osavus- ja kiirusülesannetel. Tublisid osalejaid pärjati auhindadega.
Muusikalist meeleolu pakkus ühemehebänd Peeter Randma, kes nobedad tantsuhuvilised korvpalliplatsil jalga keerutama pani. Edasi mingi juba Eesti rahvatantsudega, mida õpetas tuntud tantsujuht Karmen Ong Tantsuteatrist Tee Kuubis. Vastlatralli lõpetas meeleolukas tuleshow Rauno Zubko ja Klaus Eiseli esitlusel. Noormehed tantsisid koos ­tulekeradega muusika saatel, pildusid sädemeid ja puhusid suust tuld välja.
„Tore oli Teiega tähistada vastlapäeva, rõõm on näha, et sõltumata kehvast suusilmast on kõik rõõmsad! Loodame, et järgmisel aastal on vastlapäeval ka lund!“, lisas Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev. „Kohtumiseni järgmisel aastal!“