20. augustil toimus Löwenruh pargis esmakordselt Kristiine toidufestival

Festivalil pakkusid degusteerimiseks ja tutvustamiseks toitu kodukokad ja professionaalid käsikäes. Teiste osalejate seas tutvustasid oma kööki ka Kristiine linnaosa toitlustusettevõtted, näiteks ARGO baar , ANTALYA restoran jt. Toidufestivali moto oli „Maitseelamus Kristiinest“.
„Erinevad gurmeetoidule ja kulinaariale pühendatud ettevõtmised on viimasel ajal hoogustunud nii Eestis kui ka välismaal: sellest räägivad erinevad kohvikutepäevad üle riigi, hoovi- ja tänavakohvikute üritused jne. Täna võime öelda, et meie esimene Kristiine Toidufestival oli edukas! Kohal oli ligi kolmkümmend erinevat toitlustajat. Lisaks saime kuulata suurepärast kultuuriprogrammi, kus esinesid Ikevald Rannap Bänd ja selle aasta toidufestivali lõpetas Laura Põldvere esinemine“, lisas linnaosavanem Vadim Belobrovtsev.
Avatud oli ka lasteala, kus pakuti erinevaid huvitavaid tegevusi erinevas vanuses lastele. Kohal olid näomaalingud, kummist põrkepaadid, veepallid, Ufo põrkeauto, ponisõit, laste karusell, eriti populaarseks osutus taluloomade aed, kus sai uudistada kanu, joosta võidu jänesega, anda süüa kitsekestele. Laval esinesid MTÜ Tantsuteater Polly tantsulapsed, pargis toimusid kahes keeles ekskursioonid teemal „Ajalugu ja loodus Löwenruh pargis“. Kätt sai proovida ka lauatennises.
Kokkuvõtteks võib öelda, et igaüks leidis omale midagi huvitavat toredal pereüritusel.