15.04.2013

Kopli Arenduskeskuses on avatud tööõigusabi konsultatsioonipunkt

Konsultatsioonipunkti eesmärk on teavitada nii töötajaid kui tööandjaid nende töösuhete alastest õigustest ja võimalustest, vahendades kontakte ja pakkudes välja tegevuskava terviklahenduse saavutamiseks.

Töölepingu vajalikkuses ei kahtle enam ilmselt keegi, aga pahatihti selgub, et standardtingimustel sõlmitud tööleping paneb ühele poolele peale ainult kohustused ja teisele ainult õigused.

Töölepinguseadus kaitseb ja kohustab võrdselt nii tööandjat kui töötajat, paraku ei osata oma õigusi alati kasutada ja tulemus võib olla oodatust vastupidine.

Kõiges, mis puudutab tööandja ja töötaja vahelisi suhteid, ka töövaidlusi, annavad esmaspäeviti kl 09- 11 ja kolmapäeviti kl 12- 16 Kopli ettevõtlusinkubaatori ruumides nõu METI personaliabi OÜ töötajad Tiit Kruusalu ja Merike Michelson, kelle erialane kogemus ulatub tagasi aastasse 1995.

Tiit Kruusalu on spetsialiseerunud töövaidlustele, personalitöö alase dokumentatsiooni koostamisele ja koolitustele, Merike Michelson personalitöö alasele dokumentatsioonile ja tööohutust puudutavale temaatikale. Juhul, kui ettevõtja on saanud ettekirjutuse tööinspektorilt, siis METI personaliabi OÜ võimaldab ettevõtjal edasi tegeleda oma põhitegevusega, võttes ettekirjutuse täitmise ja tööinspektoriga suhtlemise enda kanda.

Ettevõtjale on konsultatsiooni esimene pooltund TASUTA, eraisikule maksab pooletunnine konsultatsioon 15 €. Aja ületamisel arvestatakse tasu vastavalt avalikule hinnakirjale.

Vastuvõtule tulekuks on soovitav aeg reserveerida telefonil 50 77 419 või valida konsultant siit: http://www.metiabi.eu/kontakt.html.

Tutvu METI personaliabi OÜ tegevustega põhjalikumalt http://www.metiabi.eu/ või facebookis.