Lasnamäe LOV sotsiaalhoolekande osakond

Juhataja: Regina Truman
Telefon: 645 7751
Kabinet: 222 (Pallasti 54)
Tegevusvaldkonnad: sotsiaalhoolekande üldküsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval 15.00 - 17.30 ja neljapäeval: 10.00 - 12.00
e-post: regina.truman@tallinnlv.ee

Jurist: Liisi Raamets-Tunali
Telefon: 645 7758
Kabinet: 215
Tegevusvaldkonnad: juriidilised küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30;
e-post: liisi.raamets-tunali@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Alice Kunimägi
Telefon: 6457753
Kabinet: 223
Tegevusvaldkonnad: sotsiaalhoolekande osakonna tööd puudutava informatsiooni edastamine ja vahendamine; klientidele info edastamine; kirjavahetuse korraldamine
e-post: alice.kunimagi@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Inga Lugina
Telefon:645 7760
Kabinet: 237
e-post: inga.lugina@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Nadežda Vestung
Telefon: 645 7763
Kabinet: 237
e-post: nadezda.vestung@tallinnlv.ee

 

SOTSIAALTEENUSTE TALITUS

11413 Tallinn, Pallasti 54

talituse juhataja: Leili Vaikmaa
Telefon: 645 7756
Kabinet: 109
Tegevusvaldkonnad: sotsiaalteenuste talituse töö ja koduhooldusteenuse koordineerimine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: leili.vaikmaa@tallinnlv.ee

Peaspetsialist: Kaja Merilaine
Telefon: 645 7754
Kabinet: 110
Tegevusvaldkonnad: elamispinna ja hooldekodu küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00-12.00 ja 14.00-17.30, neljapäeval: 9.00-12-00 ja 14.00-16.30
e-post: kaja.merilaine@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Leelo Kukk
Telefon: 645 7771
Kabinet: 140
Tegevusvaldkonnad: puuetega inimeste hoolekande küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: leelo.kukk@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Kalju Nurm
Telefon: 645 7764
Kabinet: 141
Tegevusvaldkonnad:  toidutalongide väljastamine, sotsiaalmajutusüksuse küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: kalju.nurm@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Viktoria Soosaar
Telefon: 645 7775
Kabinet: 133
Tegevusvaldkonnad: täisealiste piiratud teovõimega isikute eestkoste korraldamine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30;
e-post: viktoria.soosaar@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Tiiu Raid
Telefon: 645 7774
Kabinet: 136
Tegevusvaldkonnad: täisealiste piiratud teovõimega isikute eestkoste korraldamine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: tiiu.raid@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Piret Liivla
Telefon: 645 7766
Kabinet: 135
Tegevusvaldkonnad: puuetega laste hoolekanne
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: piret.liivla@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Teresa Kipper
Telefon: 645 7736
Kabinet: 134
Tegevusvaldkonnad: toidutalongide väljastamine, sotsiaalmajutusüksuse küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: teresa.kipper@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Tiina Kukkur
Telefon: 645 7749
Kabinet: 119
Tegevusvaldkonnad: hooldamise hindamine, hooldaja määramine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: tiina.kukkur@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Külli Kull
Telefon: 645 7759
Kabinet: 119
Tegevusvaldkonnad: hooldamise hindamine, hooldaja määramine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: kylli.kull@tallinnlv.ee

 

LASTEKAITSE TALITUS

Lastekaitse  talituse juhataja: Kristiina Keerd
Telefon: 645 7706
Kabinet: 224
Tegevusvaldkonnad: lastekaitse üldküsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval 15.00 - 17.30 ja neljapäeval: 10.00 - 12.00
e-post: kristiina.keerd@tallinnlv.ee

Lastekaitse peaspetsialist: Siire Toode
Telefon: 645 7757
Kabinet: 217
Tegevusvaldkonnad: lastekaitse üldküsimused, alaealiste eestkoste korraldamine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: siire.toode@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Anastassia Burgos
Telefon: 645 7776
Kabinet: 127
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Paekaare, J. Koorti
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: anastassia.burgos@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Diana Vinogradova
Telefon: 645 7779
Kabinet: 122
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Lagedi tee, Pae, Paepargi, Pae põik, Suur-Paala, Väike-Paala, Uuslinna, Kiive, Raudsüdame, Muldvalge, Valge, Tuha, Peterburi tee, Killustiku
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: diana.vinogradova@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Mare Pihlak
Telefon: 645 7768
Kabinet: 129
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Asunduse, Betooni, Kanali tee, Katusepapi, Kesk-Sõjamäe, Kivimurru, Lasnamäe, Lennujaama tee, Majaka, Majaka põik, Paekivi, Pallasti, Paneeli, Sikupilli, Sepise, Silde, Sõjamäe, Suur-Sõjamäe, Suur-Sõjamäe põik, Tuulemäe, Võidujooksu
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: mare.pihlak@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Diana-Christina Toos
Telefon: 645 7720
Kabinet: 226
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Kärberi, Priimurru, Hooldekodu tee
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: diana-christina.toos@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Maria Bychkova
Telefon: 645 7787
Kabinet: 229
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Kivila, Sinimäe
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: maria.bychkova@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Natalia Rahhanskaja
Telefon: 645 7737
Kabinet: 124
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Härma, Smuuli tee, Vikerlase, Kalevipoja, Kalevipoja põik, P.Pinna
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: natalia.rahhanskaja@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Anni Kasemägi
Telefon: 645 7724
Kabinet: 132
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Vana-Kuuli, Meeliku, Martsa, Paasiku, Mäe, Turba, Alvari, Loometsa, Võru
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: anni.kasemagi@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Heli Tuulik
Telefon: 645 7769
Kabinet: 219
Tegevusvaldkonnad: asenduskodu teenusel olevad lapsed 
Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30 
e-post: heli.tuulik@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Natalija Andreitšuk
Telefon: 645 7767
Kabinet: 219
Tegevusvaldkonnad: asenduskodu teenusel olevad lapsed 
Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30 
e-post: natalija.andreitsuk@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Tiiu Krull
Telefon: 645 7747
Kabinet: 114
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond:  Raadiku tn 8a/2, 8b/2, 8/3, 8a/3, 8b/3 ja Raadiku lõpp
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: tiiu.krull@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Jelena Afonova

Telefon: 645 7731

Kabinet: 112

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale

Teeninduspiirkond: Raadiku algus 8/1, 8/2, 8a/1, 8b/1 

Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30

e-post: jelena.afonova@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Inga Šorikova

Telefon: 645 7773

Kabinet: 117

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale

Teeninduspiirkonnad: Linnamäe tee

Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30

e-post: inga.sorikova@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Diana Linnart-Gromova

Telefon: 645 7709

Kabinet: 116

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale

Teeninduspiirkonnad: Läänemere tee

Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00 - 16.30

e-post: diana.linnart-gromova@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Evelin Ränk

Telefon: 645 7728

kabinet: 122

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale

Teeninduspiirkonnad: Arbu, Liikuri, Loitsu, Virbi

Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30

e-post: evelin.rank@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Inna Klaos

Telefon: 6457711

Kabinet: 131

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale

Teeninduspiirkonnad: Mahtra, Ümera

Vastvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30, neljapäeval 9.00-12.00-14.00-16.30

e-post: inna.klaos@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Alina Koba

Telefon: 645 7725

Kabinet: 108

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimusedvastavalt piirkonnale

Tegevuspiirkond: Katleri, Vormsi; narva mnt, Tondiraba, Kihnu, Muhu, Mustakivi, Priisle

e-post: alina.koba@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Olga Žuravljova

Telefon: 645 7762

Kabinet: 125

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale

Tegevuspiirkond: Punane, Vilisuu, Anni, Pikri

e-post: olga.zuravljova@tallinnlv.ee

 

SOTSIAALTOETUSTE TALITUS

Asukoht: Mahtra 48. Teenindatakse eelregistreerimise alusel. Sobilik pöördumise kellaaeg ja kuupäev on võimalik registreerida tel. 645 7770.

Vastuvõtt:

Esmaspäeval:   

9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30

Teisipäeval:  

9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30

Neljapäeval:        

9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30

Tegevusvaldkonnad: nõustamine sotsiaaltoetuste küsimustes. Toimetulekutoetuse, sissetulekust sõltuvate toetuste, universaaltoetuste taotluste vastuvõtmine, lapsehoiuteenuse hüvitamine ning lasteaia kohatasust vabastamise taotluses esitatud andmete õigsuse kontrollimine.

Talituse juhataja: Liana Petrova
Telefon: 645 7785
Kabinet: 6
Tegevusvaldkonnad: toetuste talituse töö koordineerimine,  toetuste talituse üldküsimused
e-post: liana.petrova@tallinnlv.ee 

 

Vanemspetsialistid:

Silvi Punder 645 7930, kab. 9, silvi.punder@tallinn.ee
Monika Ruben 645 7931, kab. 11, monika.ruben@tallinnlv.ee
Julia Gavva 645 7932, kab. 10, julia.gavva@tallinnlv.ee
Lembi Pärna 645 7714, kab. 3, lembi.parna@tallinnlv.ee
Ester Paap 645 7722, kab. 8, ester.paap@tallinnlv.ee
Marika Ressar 645 7772, kab. 7, marika.ressar@tallinnlv.ee
Külli-Terje Linkgreim 645 7939, kab. 5, kylli-terje.linkgreim@tallinnlv.ee
Kati Põlm peaspetsialist 645 7745, kab. 4, kati.polm@tallinnlv.ee
Mihhail Pankratov  

645 7738, kab. 2, mihhail.pankratov@tallinnlv.ee

Sofja Popova                          645 7933, kab. 1, sofja.popova@tallinnlv.ee

TEENINDUSPIIRKOND: LASNAMÄE LINNAOSA

Viimati muudetud: 07.11.2019