25.02.2013

Mustamäel stardib projekt „Meie oskame aidata“

Veebruari lõpus alustab tööd Mustamäe Linnaosa Valitsuse ja MTÜ Rahvakoolitus Elu väärtuspõhise esmaabi jätkuprojekt „MEIE OSKAME AIDATA“, mille käigus omandavad vajalikud abistamisoskused 16 Mustamäe lasteaiaõpetajat ja ligi 200 last kaheksast erinevast lasteaiast.

Mustamäe linnaosa koostöö Rahvakoolitus Elu spetsialistide kiirabiarst dr Mare Liigeri ja Margit Pärnaga on kestnud juba kolm aastat. Väärtuspõhist esmaabi hakati lasteaedades õpetama poolteist aastat tagasi, seni on koolituse läbinud 26 vanemate rühmade õpetajat ja üle 300 lapse. Kaugemaks eesmärgiks on anda väljaõpe Mustamäe lasteaedade kõigile õpetajatele ning soovitus võtta väärtuspõhine esmaabi lasteaia õppeprogrammi.

Iga koolitustsükkel kestab kaks-kolm kuud ning lõpeb esmaabivõistluse ja suure HEADE INIMESTE peoga, mis seekord on kavas läbi viia 20. aprillil Mustamäe kultuurikeskuses Kaja.

Mustamäe LOV tervisemeeskond on otsustanud, et väärtuspõhiste esmaabikoolituste korraldamine peab jätkuma kogu järgmisel tööperioodil (2013–2015). Kõiki seniseid projekte on rahastanud Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet.

Uudise rubriigid: